Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rendszeresen a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszeresen a barátnőm szoknya alá nem húz bugyit és úgy megy el otthonról mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nyáron is sokszor csinálta barátnőivel mentek jobb helyre kávézni vagy sütizni.

Sokszor szóltam már neki de a barátnői is ilyen stílusúak.

30-40 közötti korosztály vagyunk barátnői mind elváltak vadásznak de piszkosul.

néha olyan miniszoknyában ment el amiből szinte a fenek is kilógott mindig arra gondoltam hogy tud egy nő ilyen szoknyában leülni úgy hogy a lába közepe ne látszódjon ki.

Mondta ezt csinálják jó időben a barátnői is.

Ez valami feminista női gondolkodás lehet hogy mindent szabad vagy meg is kell mutatni?

Mi ez a jelenség?



2020. okt. 29. 18:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

9-10, én értem a problémád és így is van... de tényleg sokan nem húznak, nyáron pláne...

(8-as vagyok)

2020. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%

Engem mondjuk ez nem zavar :)) mindenki úgy öltözik, ahogy akar. Én nem tenném napi szinten(de ha olyan lenne az alkalom, lehet, hogy kipróbálnám).

#10-es voltam

2020. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
17%
Legalább borotválja magát ott...
2020. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
ez kamu, mi? :D
2020. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

Kicsit kamunak erzem a kerdest.


Ha netan tenyleg igaz akkor meg helyeslem. Legalabb nem prudek a nok es egyertelmubb hogy lehet veluk ismerkedni talan.


Basszus az hogy valakit szexualisan vonzonak tartunk es szexet meg parkapcsolatot akarunk ne legyen mar tabu tema a 21. edik szazadban... Valahogy csak szaporodjon mar az emberiseg...

2020. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Azt amúgy honnan tudjátok, hogy sokan nem húznak, pl. nyáron?
2020. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
16-os nő vagyok és egyrészt ismerősök mesélik, másrészt észreveszem nyáron. A kis szűk szoknyák, meg éppenhogy takaró lenge anyagoknál simán látszik, ha valaki húz/nem húz. Meg olvastam egy közvéleménykutatást is, az arány több mint a fele azok javára, akik skippelik a bugyit (vág, bepárlik, feszít stb okokra hivatkozva).
2020. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

#6


Ugy, ahogy a Zsoltbol Zsolti :)

2020. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%

Ezt phaszhiánynak hivják kedves kérdező. A párod kívánja a kukit és közszemlére is teszi milye van.

És szerintem is gusztustalan ha pl.így leül egy székre (kávézó+cukrászda)ahova később eesetleg egy gyerek kapaszodik fel.

Nem vagyok prűd,vannak rövid szoknyáim de az ízlésesség határát sosem lépem át. Bugyit csak éjjel nem húzok a pizsi alá,minden egyébb esetben van rajtam,pont amiatt,hogy székekről se szedjek össze semmit és ahogy írta fentebb egy hozzászóló,a hüvely folyton tisztul,minimális "nedvesség "folyton van ezt miért kellene mindenhova odakennem?!

A párod agyilag ott van valahol a 16-20 éves szexhiányos kislányok között.

2020. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó vagyok. Nem Ti laktok a szomszéd háztömbben? Onnan jár nyaranta egy "csodás"hölgy extra miniben nyaranta,volt,hogy sétált szembe velem és kilátszott a p.nája. Ótvar r.banc.
2020. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!