Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek bejönnek a harcias nők?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Alapvetően a harcias emberek nem, így értelemszerűen a nők sem az adott csoportból. Hasonlóan nem szimpatikusak a diktátor-jellemek, az elnyomók, az agresszívek és a hőbörgők.
2020. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem jönnek be, kivéve Mephala, de ő egy kitalált karakter a Heroes3-ból.


[link]

2020. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Definiáld, hogy harcias.

Harcias, mint folyton veszekedő, aki beleáll minden felesleges konflikusba, meg kioktatja a pincért, ha rossz italt hoz?

Vagy harcias, mint maszkulán, fiús, kigyúrt, sportos, lenyom szkanderben?

2020. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, nagyon tetszenek, jó lenne, ha egy ilyen barátnőm lehetne.
2020. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Mit jelent az, hogy harcias? Egy hisztis, bizonyítási kényszeres komplexusos pitsa, aki velem akar harcolni egy kapcsolatban vagy egy tűzről pattant csaj, akinek van véleménye és nem rest kiállni magáért, jókat vitázni, küzdeni a számára fontos dolgokért?

Ha utóbbi, azt imádom.

2020. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha idegbeteg aki poharat meg tányért tör, akkor nem. Ha úgy harcias, hogy harcos jellem, pl. amatőr bokszoló, sportoló, ilyesmik az más.
2020. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem! Én a gyengéd nőket szeretem.
2020. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem itthon nem hiányzik a verekedés.
2020. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
MMA-sok? Nem hiszem, felnek ha rajonnek a viselt dolgaimra, laposra vernenek, pedig 100+ kilos megtermett feriallat vagyok, de egy ilyen UFC amazon brutttalis.
2020. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon is! Csak az ilyen jön be!
2020. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!