Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róbert dávid kérdése:

Miért nem kellek senkinek se?

Figyelt kérdés
Keveset járok el itthonról,általában a gép elött ülök. mégcsak megse probáltam társkeresőre vagy egyéb oldalakra menni. a szórakozóhelyek meg nem az én világom. bár tudom jól érezni magamat ha valaki eljön velem. a leszólítás utcán nekem nem megy. vagy akárhol. a nők úgy álnak hozzám mintha leprás lennék. majdcsak egyszer talán lesz valakim. lehet a hozzá állásommal van a gond. 29/F

2020. okt. 31. 06:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, biztos. Ha a gép elől fel sem kelsz, mit vársz?
2020. okt. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Én sem kellek senkinek.

Megpróbáltam a tindert, de nemhogy match-em nem lett, 1 db lájkot sem kaptam. :D

Nem akadt egyetlen lány sem, aki jobbra húzott volna, még véletlenül sem.

Gyúrás + plasztikai műtétek!

2020. okt. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én azért tinderen lájkot kaptam de nem válaszoltak :D
2020. okt. 31. 06:34
 4/13 anonim válasza:
56%

Hát változó... nekem akkor ment jól a "csajozás", mikor aktívan dolgoztam, koncerteket csináltam főleg, és akkor több lehetőségem volt ismerkedni, barátkozni, lányokat egyáltalán megismerni.

De a másik időszakban viszont, volt egy szép, és jó baráti társaságom, akikkel jártunk helyekre, házibulikba, és akkor úgy valakinek a valakiét ismertem meg, és jöttem vele össze.😁

Vagy még egy lehetòség, (a hobbi) én zenélek is, és néhányszor elmentem zenetáborba, ahol sok lány is volt, és úgy könnyebb ismerkedni, ha konkrétan tudod, hogy "ugyan az" a hobbija, érdeklődési köre mint neked...

Én nem vittem túlzásba a csajozást, de nem ültem olyan sokat otthon, (munka és a hobbijaim miatt) és így is sikerült 14 lánnyal abszolút összejönnöm 29 éves koromig! 😀

2020. okt. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Sült galambot vársz?
2020. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

Szerintem ezt vár. A kérdésben ott a megoldás is.

2020. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja tényleg ,azt várhassa.
2020. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már csak egy kicsit kell várnod, és akkor majd becsönget hozzád a Juliska, aki véletlenül pont megálmodta, hogy a nemtommilyen település, xy utca 42. 3. emelet/12-ben laksz és te leszel a férje.

Viccet félretéve, én sem tudok hol ismerkedni, de legalább Tinderen fent vagyok, ha te még ott sem, akkor mégis mit vársz?

2020. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
A párom is ilyen nagyon csendes, zárkózott tipus. Mégis, azért társkeresőn próbálkozott, nem adta fel... egyszerűen megfogott a levele mert én éreztem mi van a sorok mögött....és a lehető legjobb döntés volt hogy őt választottam. Sosem szabad feladni de az tény, hogy azert kell benned valami ami a másikatmegfogja
2020. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az incelek egyetlen dolgot nem képesek megtenni a sikerem érdekében! Mégpedig azt hogy dietasan enni és folyamatosan, éveken at edzeni hogy ne legyenek olyanok mint egy teleszart búváruha.
2020. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!