Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róbert dávid kérdése:

Miért nem kellek senkinek se?

Figyelt kérdés
Keveset járok el itthonról,általában a gép elött ülök. mégcsak megse probáltam társkeresőre vagy egyéb oldalakra menni. a szórakozóhelyek meg nem az én világom. bár tudom jól érezni magamat ha valaki eljön velem. a leszólítás utcán nekem nem megy. vagy akárhol. a nők úgy álnak hozzám mintha leprás lennék. majdcsak egyszer talán lesz valakim. lehet a hozzá állásommal van a gond. 29/F

2020. okt. 31. 06:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdésben amit leírtál: amiatt nem ismerkedsz meg senkivel, érdemes kimozdulni (bár ez most nehezebb) de addig is összeírhatod mik azok amik nagyon érdekelnek, kereshetsz netes csoportokat érdeklődési körödnek megfelelően. Közös érdeklődés jó alap, ismerkedhetsz, majd a járványhelyzet elmúltával lehet személyesen találkozni. Ne elsősorban barátnőzés legyen a cél, a közösség hozhatja (sok embert ismersz meg) hogy megtetszik valaki, sose tudhatod hol és kivel futsz össze.
2020. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Keveset járok el itthonról,általában a gép elött ülök"


Megválaszoltad a saját kérdésedet.

2020. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Maraggyotthon
2020. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!