Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy reagálnátok ha egy férfi ilyen módon próbálna ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy odalépne hozzátok egy pasas, és elsírná magát. Majd közölné, hogy:

- Azért fakadtam könnyekre, mert a szépséged látva rájöttem, hogy semmi esélyem, hogy egy ilyen gyönyörű hölggyel randizhassak... kivéve, ha most igent mondasz a meghívásomra, szépség!


2020. nov. 1. 00:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a baj ezzel a szöveggel, nincs benne semmi alpári.
2020. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"szépséged látva rájöttem hogy semmi esélyem"


Emiatt írtam amit írtam. Én vagyok az Alienware laptopos.Ha ezt nem mondja úgy ok, de képzeld el a szituációt hogy olyan hölgynek mondja akinek mondjuk tetszik és nem annyira szerencsés szerelem terén akkor magába még a hölgy is elbőgi magát hogy na találkozott egy neki is tetszővel de ő is lemond róla mint ahogy a többi is tette csúnyán. Ergo nem fogja marasztalni mert azt fogja gondolni hogy ez a férfi is olyan mint a többi nem kell több csalódas. Tehát konkluzio probalkozzon es legfeljebb elutasitják de ne mondja ezt a kiabrandito mondat reszt. Amugy a holgyekbe is van olyan aki akkor is visszautasít ha mondjuk tetszik neki annak oka hogy fél megint csalódni mert egyszer már csúnyán csalódott pl. Szóval nem egyszerű az ismerkedés de pl. Ilyen helyzetbe azert vannak egyertelmu jelek hogy nem közömbös a férfi neki de ha a férfi zseni és fejlett az EQ-ja megoldja ezt is.

2020. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja es a "szépség" jelzot se mondja mert az intimebb mar. Ha ezeket lehagyja es a szepseget csak mar olyankor mondja mikor nyero helyzetben van ugy ok. De bizonyos szituacioba es szovegkornyezetbe taszito tud lenni hagy ne kelljen ezt most reszleteznem mikor.
2020. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"Ja es a "szépség" jelzot se mondja mert az intimebb mar."


Mi van, már a bókolás is baj...

2020. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyanokat akik gunyoros módon használták a szépség szót. Szóval a lényeget kéne érteni. Ez kb. olyan mintha egy jóképű pasihoz odamenne egy nő és azt mondaná neki, hogy csáberő. Maga az egész szövegkontextus és a kérdés mögötti szándék nem túl őszinte inkább ironikus ezért kap ilyen válaszokat. Az utcán ha odamegy valakihez így az függ attól is mi lesz hogy hogy mondja mert van az a gesztus amitol inkább menekulnek a nők mint hogy ahaznak ezen kérdésre. Leirtam mit kéne elengednie ebből a mondatból.
2020. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!