Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy alacsony, vékony, krónikus beteg pasival?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 10:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ezek a válaszok most komolyak? Vagy részegen írtátok?

Az a kedvenc részem, mikor egy elkezdi a butázást és sorozatba írja a többi. "Nagyon meg lesz ez már szakértve". 😂🤮

Nem tudom kinek nem sikerült még felfogni, a kérdező kérdez, ti meg válaszoltok rá. Nem kell szakérteni, a ti tuskósagotokról tesz bizonyságot, nem a kérdezőről. Komolyan nyugodtabb lesz a lelkiismeretetek, ha lehordjatok? Nagyobbak lesztek? Ti nem buták vagytok, hanem sötétek, de nagyon. Magatokról írtátok a bizonyítványotokat, gratulálok.

Ne vegyél innen semmit magadra kedves kérdező, kezdem egyre jobban azt látni, hogy Magyarország az írástudatlanok a sötétek és a funkcionális analfabéták országa. Erre az oldalra pedig nem kell adni. A napokban tettem fel egy kérdést. Kb. 16 válaszból 1 emberre vonatkozott a kérdésem. Csak háromszor írtam le, hogy csak akkor válaszoljanak, ha érintettek a kérdésben. Nem ment. Jó lenne ezzel a nagy kongással kezdeni valamit. Feljesszétek az érzelmi/értelmi intelligenciátokat valahogy, mert ez így nagyon siralmas. :(((


Segítek: Ennyiből nem lehet kikövetkeztetni, hogy felszínes buta "és a többi ócsárlás" a kérdező... Feltett egy kérdést. Erre a részére volt a párkapcsolat témában kíváncsi. Be tudod sorolni magad valahova és tudsz szavazni. Ha nem akkor ne haragudj, de "retardált" vagy, főleg ha még jössz is ide az észt osztani. Miért kell mindent így előadni? Ki vagy te? Szinte kulturánkká vált ez az érzéketlenség, bunkózás, majd én megmondom ha ki nem. Ha sz*r az életed és idejössz másokat lehordani, akkor inkább kapcsold ki a neted, és tedd rendbe magad, ne itt okoskodj fölöslegesen, és hordj le másokat!!!



Húúú ez most kijött, es igen jól esett. Mert elegem van abból ami az online oldalakon megy, miért jó ez?


Kérdező! Nem tudom, hogy pl. veled össze tudnék-e jönni, mert nem ismerlek, de volt már példa az életemben arra, hogy ilyen paraméterekkel rendelkező srác tetszett, és ha lépett volna örültem volna neki. Szóval semmi sem lehetetlen. Ha a személyiséged olyan ami a másiknak bejön, akkor egy (számodra!) átlag feletti nővel is össze tudsz jönni, főleg ha tudod kezelni a betegséged, de szerintem ez nálad megvan. Igen ő végül egy számára átlag feletti nővel jött össze, aki boldogan igent mondott neki. ;) :)


Az összes okosnak pedig üzenem, kezdjetek el mától, most, a következő kommenttol legalább egy pozitívat írni a kérdezőnek. Ezt vigyetek át a munkahelyetekre, a személyes eletteretekbe és szebb lesz a világ! És ne felejtsétek, nem kell mindent "megszakérteni"!!!

Szép estét, többet nem írok, nem fogom nézni az oldalt. ;)


Altag alatti n

2020. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
60%
Fogyik... nyomik... na menj el a tudod hova! Ezt vak nőként kérem ki magamnak az összes hozzám hasonló és más testi fogyatékkal élő embertársam nevében. Mégis miért lennénk mi "más szinten"? Vak vagyok. Igen. És? Sportolok, egyetemet végeztem, látó emberekkel együtt dolgozom, ugyanazt a munkát csinálom mint bárki más. Neked a fejedben van valami nagy zűr. A válaszlehetőségeid pedig egyszerűen nevetségesek.
2020. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
#32: Csak felvettem a 22-es stílusát. Remélem utoléri a karma és át fogja gondolni a válaszait. Tőled pedig elnézést és rosszul fejeztem ki magam de a 22-es nyomorult válaszoló csak ilyen stílusból ért. Nagyon felhúztam magam rajta, bocsi.
2020. nov. 2. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!