Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy alacsony, vékony, krónikus beteg pasival?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 10:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező! Elárulnád, hogy EZEKET a géneket te miért akarod továbbadni? Nem sajnálnád előre a gyerekedet?
2020. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%
te magad összejönnél egy unyagolyan kaliberű ugyanolyan vagy hasonló betegségben szenvedő nővel? Egyáltalán próbálkoztál már sérült lánnyal, vakkal, mozgáskorlátozottal stb? Náluk kéne keresgetned szerintem, én biztos nem lennék beteggel egészségesen, ha kaphatok egészséges, rendes pasit is.
2020. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

#21: "Elárulnád, hogy EZEKET a géneket te miért akarod továbbadni? Nem sajnálnád előre a gyerekedet?"


Na tisztázzuk előre. Reumatológiai betegségem van, mellette sportolok, semmi bajom csak 2 hetente szúrom magam injekcióval. Ha gyerekem lenne esély lenne rá, hogy nem is örökölné. De ha igen, akkor is simán leélne úgy egy életet, ahogy más. Én rendszeresen sportolok, mozgok, élem az életem. Amúgy autoimmun betegség.


#22: Menj már a jó francba! Nem fogyatékos vagyok meg szellemileg visszamaradott. Sportolok, kerékpározom és rendesen étkezem.

2020. nov. 2. 15:27
 24/33 anonim ***** válasza:
Húú, jó sok átlag feletti külsejű nő van itt.
2020. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
46%

#22: Menj már a jó francba! Nem fogyatékos vagyok meg szellemileg visszamaradott. Sportolok, kerékpározom és rendesen étkezem.


hát, hogy felkaptad a vizet még a gondolatra is, hogy esetleg neked kéne egy beteg nővel együtt élni mi? Fordítva már viseljük el hogy egy csökkent értékű pasi vagy, de te még véletlenül se választanál ilyet nőben, pedig azok között is vannak ám a betegségük ellenére normálisan élő, sportoló nők, csak hát te azt hiszed különb vagy. Kellenél a francnak te roggyant. És nem a betegséged miatt, hanem mert iylen beképzelt vagy. Roggyanként utálod a fajtád sőt az átlag feletti nőkről álmodozol. Szánalom a köbön.....

2020. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

# 25


Szintén egészséges nőként írom, hogy ne írj már ennyire gusztustalanul!

Ahogy leírta, nincs egy szinten egy mozgássérült vagy vak nővel. Szerintem sehol sem írta, hogy nem jönne össze olyan szinten beteg nővel, amilyen ő, de amiket te soroltál, az nem az a szint. Jó, hogy nem már down kóros nőt keressen, nem? Attól, hogy valaki autoimmun beteg, nem kéne roggyantnak hívni, másrészt pedig lehetnek köztük átlag feletti külsővel/intellektussal rendelkező emberek. Egyébként meg úgy legyen ekkora szád, hogy bármikor megbetegedhetsz te is.

2020. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem jönnék össze, de az egyik ok, az az undorító válaszlehetőségek, ebből több kiderült rólad, minthogy alacsony vagy, a másik meg, hogy gyereket akarsz. Itt a külső már tök mindegy, magas férfi gyerekét sem akarom.
2020. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

#25: Nem vagyok rokkant te nagyon idióta!


"de te még véletlenül se választanál ilyet nőben, pedig azok között is vannak ám a betegségük ellenére normálisan élő, sportoló nők"


Akkor mi a jó francról hablatyoltál az első kommentedben vakokról meg mozgássérültekről?! Akkora zűr van a fejedben, hogy az hihetetlen. Szerintem inkább ne szólj hozzá többet a kérdéshez. Tele vagy ellentmodással!

2020. nov. 2. 18:23
 29/33 anonim ***** válasza:
A válaszlehetőségek rész meg nettó trollkodás, de javíts ki kérdező, ha tévedek. De én nem vettem komolyan. :D
2020. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Csak úgy halkan megjegyzem, hogy Selena Gomez és Barta Sylvia (neki pont az a baja mint nekem) szintén autoimmun beteg. Akkor ők is fogyik meg nyomik...? Menj már a pitsába komolyan...
2020. nov. 2. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!