Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év körüli fiúk, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli fiúk, nektek párkapcsolati szempontból bele férne +5 év a lány javára?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Megismertem a baráti társaságom által egy 21 éves srácot, nagyon nagyon jól kijövünk egymással, tetszem neki, ezt mindig a tudomásomra hozza, ő is tetszik nekem. Viszont tegnap kiderült, hogy valamiért azt gondolja egy idősek vagyunk. Este átjön hozzám vacsorázni, ez lesz az első igazi randink. Mindenképp elmondom neki hogy 5 évvel idősebb vagyok nála, de kicsit tartok a reakciótól. Hasonló korú fiúk, nektek ez mennyire lenne zavaró, mennyire számítana?
2020. nov. 2. 11:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nincs ezzel baj. Én 27 éves vagyok és el tudnék képzelni egy kapcsolatot egy 30-40 év közötti nővel is.

Igen, komoly kapcsolatra gondolok...

2020. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Az exem majdnem 4 évvel volt fiatalabb mint én, szóval nem lehetetlen dolog. 27N
2020. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
58%

Nekem volt akkor tájt egy idősebb barátnőm és adódtak ebből gondok.

Az volt a fő probléma, hogy egy 26 éves nő már rendesen benne van a korban gyerekvállalás és családalapítás szempontjából. Egy 21 éves pasinak viszont még csak most kezd el kinyílni a világ, még egyáltalán nem alkalmas apának és családfőnek, sem egzisztenciálisan, sem érzelmileg.

És ebből bizony nagy viták voltak. Összeillettünk, jól is éreztük magunkat együtt, jól is tudtunk együtt dolgozni, de a lány mindig szorosabbra akarta húzni a kapcsolatunkat, én pedig úgy voltam vele, hogy egyszerűen nem tudtam neki azt mondani, hogy nem jogosak az igényei, viszont mindig bennem volt hogy erre még nem vagyok készen.

Az én tanácsom, hogy először is nézz mélyen magadba. Ismerd meg a vágyaidat és a céljaidat az életben. Ha családot szeretnél 5 éves távlatban (mire 30 leszel), akkor hagyd ezt a fiút bármennyire is szimpatikus, mert csak csalódni fogsz és keress egy 30 körüli palit magadnak.

Ellenben, ha nem akarsz családot és gyereket, akkor érezd jól magad azzal akivel szeretnéd.

2020. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem gond.
2020. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

3: és ha valaki nem akar gyereket vagy nem 35 előtt?

Én pl hallani sem akarok róla. Majd 30 éves korom fölött valamikor újragondolom, de csak a korom miatt nem fogom jobban akarni. Anyukám is késői 30-asként szült.

2020. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%

Nem lesz jó. A gyerekvállalás neked már az asztalon van, ő viszont még 10 évre van tőle. Hasonlóan előjönnek majd gondok az élettapasztalattal.

Ha ő 30 te meg 35 lennél, semmi gond, de így...

2020. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
3: Én viszont nem akarok gyereket.:)
2020. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez a gyerekvállalás... :D Nem is mondta a kérdező, hogy hogy áll ehhez a témához.
2020. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

#5 Te tudod mit szeretnél. Én a saját tapasztalataimról írtam. Nem a barátnőm volt az egyetlen lány, akin észre vettem eddig, hogy ebben a korban megváltozik benne pár dolog. Elkezdi nézegetni az utcán a babakocsikat. Ha kis gyerek jön a társaságba, akkor odamegy, játszik vele és akár ki is szakad a felnőttek társalgásából egy kicsit. Ha látja, hogy x-y összeházasodott, jegyesek lettek elfogja a vágyakozás és sokat mondóan rám néz.

Ezek természetes érzések ebben a korban egy nőnél. Nincs ezzel semmi probléma, csak ismernie kell magát az embernek.

Természetesen te vagy a vágyaid egyetlen tudója. Ha neked ez nem szempont egyelőre, akkor hagyd figyelmen kívül amit írtam.

2020. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
És végigjártam a huszas éveimet 5-9 évvel fiatalabb fiúkkal, szóba sem került a gyerekvállalás.
2020. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!