Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év körüli fiúk, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli fiúk, nektek párkapcsolati szempontból bele férne +5 év a lány javára?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Megismertem a baráti társaságom által egy 21 éves srácot, nagyon nagyon jól kijövünk egymással, tetszem neki, ezt mindig a tudomásomra hozza, ő is tetszik nekem. Viszont tegnap kiderült, hogy valamiért azt gondolja egy idősek vagyunk. Este átjön hozzám vacsorázni, ez lesz az első igazi randink. Mindenképp elmondom neki hogy 5 évvel idősebb vagyok nála, de kicsit tartok a reakciótól. Hasonló korú fiúk, nektek ez mennyire lenne zavaró, mennyire számítana?
2020. nov. 2. 11:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

#20


Akkor most vállaljon mindenki, boldog boldogtalan is gyereket, mert ez a szabály és égő kivételnek lenni?

Ezért tartunk most ott ahol..

2020. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

# 21


Már így is nagyon nagy %-ban pont így működik. Azért ekkora idegbeteg állat annyi szülő.

2020. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
#21 Dehogy. Élj, ahogy neked jólesik. Nem megmondani akartam ezzel, hogy te személy szerint hogyan élj.
2020. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Csak tartsd szem előtt, hogy sokkal többen nem akarnak gyereket, mint gondolnád + névtelen felméréseken tömegesen nyilatkoznak úgy, gogy iszonyatosan megbánták, hogy vállaltak.
2020. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

17: "Most komolyan azt vitatjátok, hogy két ellenkező nemű ember egymás iránti alapvető vágya a gyerek jólétét szolgája elsősorban?


Emiatt van családi kötelék, szerelem és hasonló érzések."


A gyerek miatt van szerelem? MMII??:)

Még soha nem is hallottam ilyenről.

Te honnét veszed ezt?

2020. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

20: "Nem tudsz felülkerekedni alapvető ösztönökön"


Nekem nincs ilyen ösztönöm és sok más embernek sincs.

Nincs min felülkerekedni.

2020. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

#25 Nem kell messzire menni:


"Szerelem - Evolúciós nézőpont


Az evolúciós pszichológia a fajfenntartás és az utódok gondozásának szemszögéből közelíti meg a szerelem kérdéskörét. Az emberi utód felnevelése - más emlősökhöz képest - időben sokkal kiterjedtebb, emiatt sokkal nagyobb energiabefektetést igényel. Ezen kívül az utód gyámoltalanabb is, mint az állatok esetében, így különösen nagy jelentőségűvé válik, hogy a szülők összetartsanak és együtt maradjanak. Ezt az együtt maradást segíti elő a szerelem."

forrás: Wikipédia


Vannak erről szóló más írások is, szerintem ez egy logikus következtetés.

2020. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt pedig minden egyes nap felülkerekedünk alapvető ösztönökön, ez különbözteti meg az embert az állattól. Erről szól a civilizáció, társadalom, törvény, igazságszolgáltatás.
2020. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

# 27


Pechedre pszichológiát tanultam. Te magad írtad, hogy "evolúciós nézőpont". Nem csak az az egy nézőpont létezik, a pszichológia tipikusan egy olyan "tudomány", amiben több díszciplína szerint vizsgálnak adott dolgokat.

Pont azért, mert az mindenki számára világos, hogy az emberi viselkedésnek csak egy részét teszik ki az evolúciós ösztönök, ennél sokkal több.

2020. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

#28 A társas együttélés is alapvető ösztöne az embernek, arról nem beszélve hogy életben sem maradnál teljesen egymagad. Szimbiózisban élni másokkal mindig is az ember része volt. Mindig is közösségekben élt.

Milyen ösztöneiden kerekedsz felül nap, mint nap?

2020. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!