Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szingliként egy ismerősötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szingliként egy ismerősötök/barátotok talál párt, irigykedtek rá, vagy örültök hogy végre rátalált a szerelem és boldog?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 15:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ez van :) Igen is irigy vagyok amikor nálam rondább emberek simán megtalálják a párjukat. Ti soha nem szoktatok irigyek lenni mi? Igazi spirituális guruk lehettek :D
2020. nov. 2. 18:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Még feszültebbé és frusztráltabbá tesz. A kor előrehaladtával egyre erősebben tud hatni ez, hogy "mindenkinek összejön, csak nekem nem"... Amikor lépten-nyomon csak új párokról, esküvőkről, gyerekszületésekről értesülsz, miközben te még mindig ott vagy full egyedül vagy egy eleve halott, pocsék "kapcsolatból" próbálsz kihozni valamit, mert más közel s távol sincs kilátásban, az határozottan sz*r.
2020. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkozz el a stílusodon :D Lehet, hogy a nálad rondább emberek pozitívak, szerethetők és viccesek, míg te egy külső alapján ítélő savanyú irigy személy vagy.
2020. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

Én személy szerint mindig örülök, ha más boldog, én meg azért vagyok szingli, mert az akarok lenni, ez mindenkinek a saját döntése szerintem, de ebből nem következik az, hogy más boldogságának ne örülnék, sőt. :)

28N

2020. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!