Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye jól gondolom, ha 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jól gondolom, ha 25 éves koromig nem volt barátnőm, de még csak komolyabb beszélgetésig sem jutottam nővel, jobb ha elfogadom hogy egyedül maradok életem végéig?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nálam is ez van, én már elfogadtam.


22 L

2020. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
igen
2020. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
nem gomdolód jól egyáltalán
2020. nov. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul, nagyon rosszul gondoljátok, semmiről se vagytok lekésve. Azt lenne érdemes kigondolni, mit szeretnél tenni, mi legyen ezentúl másképpen, hogy jobban tudj ismerkedni. Mondjuk ez az időszak ismerkedés szempontjából nehézkes, de annak kigondolására, hogy életedben milyen változást szeretnél, nagyon jó.
2020. nov. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
31 évesen találtam meg először a párom, ja és férfi vagyok.
2020. nov. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Én minimum 12 éves korom óta gondoltam így. Most hogy papíron 30 vagyok, agyilag pedig eljutottam egy 15 éves szintjére, már nem látom teljesen lehetetlennek, de tény, hogy meg kell dolgoznom érte.
2020. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én így érzem, egyszerűen nem vagyok vonzó szexuálisan

20F

2020. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nektek elment már ez a busz. Mario Marcsa marad halálig
2020. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!