Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne a barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne a barát zónába kerüljek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány az egyetemről, de mivel eddig volt barátja, így nem foglalkoztam vele. Azonban fél éve szakított a barátjával és azóta nem jött össze senkivel, ha jól tudom. Sokat nem szoktunk beszélgetni, de észrevettem, hogy a közös óráinkon szemez velem, eleinte azt hittem elbambult, mert nem éppen a legizgalmasabb óra volt. Gyorsan le is ellenőríztem, így bele néztem a szemébe és megemeltem a szemöldökömet egy "sármos" mosollyal. Egyből ugyanúgy reagált. Azóta nem beszélgettünk viszont egy rövidet igen, ahol megtudta, hogy le vagyok maradva egy tárggyal, így azt mondta odaadja azokat a tételeket, amiket ő is kapott. Én is küldtem neki cserébe egy másik tárgyból, amire szívecskés emojival köszönte meg. Jelenthet ez valamit?

2020. nov. 8. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég ember, mi kell még neked, hogy megértsed, bejössz a lánynak? Akkor nem kerülsz barát-zónába, ha befejezed a töketlenkedést és elkezdesz finoman hajtani rá.

Lehet jó kezdet a tanulmányok. Már úgyis beszéltél vele ilyen témában, írjál rá, hogy nem érted az X tárgyat, tudna-e segíteni neked. Utána felveted, hogy jobb lenne összefutni, mondjuk az egyetem egyik közösségi terében és ott átnézni együtt az anyagot, mert ez nagyon sokat segítene neked. Amikor meg már ott vagytok, kis kedvességekkel mutassad ki az érdeklődésed. Ezt a tanulási alkalmat utána meg lehet ismételni (ha másodszor is eljön, akkor sínen vagy), de harmadik előtt hívjad el valami más programra is, mondjuk erdei túrára, ott már egyértelmű lesz, hogy ismerkedni is akarsz.

2020. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
0%
Szerintem erre küldj neki egy bré emoji-t a szívért cserébe :)
2020. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
én akkor is nyomulok ha nem jövök be, olyankor jobb belátásra bírom a humorommal, a dumámmal, h csakis engem választhat. Nincs olyan h barátzóna, ha nyomulós vagy amíg bele nem fárad az örökös elutasításba.
2020. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is jelenthet valamit. A sulis tárgyakkal való kezdés jó, de én a helyedben rövid időn belül a tudtára adnám, hogy tetszik nekem és elhívnám valahova. Ha te is tetszel neki, úgyis rábólint, ha meg valamiért mégsem, akkor meg közölni fogja veled, hogy bocs, de nem.


Kiderül, ha esélyt adsz rá ;)


A 3-as tanácsát messze kerüld el, ezek az emberek nem rendelkeznek normális értékrenddel, nem tisztelik a másikat, a másik maga alá rendelésével igazolják a saját "nagyszerűségüket".

2020. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Küldj neki egy dickképet. Ha megfelelő akkor elfog hívni egy kávéra.
2020. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

a másik maga alá rendelésével igazolják a saját "nagyszerűségüket".


Bizony, úgy magam alá rendelnélek h izzadnál az orgazmus után, amit átélsz velem.

2020. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennél egyértelműbb jel mi kéne ?

Ha kicsit összekapnád magad, reggel már vele kelnél.

2020. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szerencséd van haver 😅


Nem tudom, hogy most a korona miatt hogy találkoztok majd, de akár Messengeren hívd el valahova. Bár ez elég illúzió romboló tud lenni, de az egyetemek még sokáig zárva maradnak... 😰

2020. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A nézés jelenthet valamit, de a többi semmit. Ha minden csajnak tetszettem volna, akinek jegyzetet adtam, már háremem lehetne! :D
2020. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én ezeknél jóval erősebb jeleket kaptam: illegés billegés előttem, intenzív beszélhetés ahol ilyen kéjes hanglejtést használt (filmekben menő valóságban inkább csak fura).... De nem volt aktuális számára a párkapcsolat mert több mint egy éve együtt van valakivel. Meg számos iméntinél visszafogottabb de a kérdésben szereplőnél szignifikánsabb jeleket küldő csajokat is megszólítottam (felszedési céllal ) na ők is boldog párkapcsolatban voltak csak az otthoni “végzet asszonya” stílust magukkal hozták suliba, melóba....
2020. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!