Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne a barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne a barát zónába kerüljek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány az egyetemről, de mivel eddig volt barátja, így nem foglalkoztam vele. Azonban fél éve szakított a barátjával és azóta nem jött össze senkivel, ha jól tudom. Sokat nem szoktunk beszélgetni, de észrevettem, hogy a közös óráinkon szemez velem, eleinte azt hittem elbambult, mert nem éppen a legizgalmasabb óra volt. Gyorsan le is ellenőríztem, így bele néztem a szemébe és megemeltem a szemöldökömet egy "sármos" mosollyal. Egyből ugyanúgy reagált. Azóta nem beszélgettünk viszont egy rövidet igen, ahol megtudta, hogy le vagyok maradva egy tárggyal, így azt mondta odaadja azokat a tételeket, amiket ő is kapott. Én is küldtem neki cserébe egy másik tárgyból, amire szívecskés emojival köszönte meg. Jelenthet ez valamit?

2020. nov. 8. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10


Ja, ez szívás.

2020. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, kb az egyetlen módszer, ahogy hatásosan el lehet kerülni a barátzónát, hogy világosan NYOMULSZ a csajra, és minél korábban tisztázod vele, hogy nem pusztán barátságot akarsz tóle.


És ezt nem dickpic-el, hanem pl úgy, hogy elhívod valahová konkréan a "RANDI" szót használva, ami kizárja a baráti kávézgatást.


Covid miatt ez problémás lehet, de pl javaslok egy chatet, ahol felveted neki, hogy milyen randiötleteid vannak és lehet együtt álmodozni ilyen képzeletbeli szituációkról...a legtöbb csaj szereti a romantikus álmodozást...

2020. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!