Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 évesen no sex, no csók és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen no sex, no csók és még kézfogás sem volt, van még remény?

Figyelt kérdés

A fentiek mind igazak, minden tekintetben szűz vagyok, igaz, a kérdésben azt akarom tudni, van-e még esélyem, viszont igazából már teljesen lesz*rom, kiégett, megkeseredett ember vagyok. Mikor hazajövök melóból, utánna egész nap gépezek, amikben különböző játékokat játszok, amikben ha nem sikerül vmi jól, káromkodok mint a jégeső...

Hiába mondjátok hogy változtassak stb, ezt csinálom már legalább 15 éve, az meg már sok idő...



2020. nov. 8. 20:17
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
66%
#11 A változtatással önmagát veszíti el. Aki 15 éven át gémer, az az identitását is erre építi, és ha ezt lebontja, semmi nem marad.
2020. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok, bár nem csak gépezek, és azért tudok barátkozni is.


Ha úgy érzem, hogy kéne egy kis visszacsatolás, elkezdek randizgatni, amikből sosem lesz több pár találkánál, de ez évekre elég szokott lenni, hogy megnyugodjak. Én mondjuk olyan vagyok, hogy nagyon kevés embert vagyok képes elviselni magam körül.

2020. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
30%

"Csak tudnám, hogy egy nő vajon ránézésre miből állapítja meg egy számára ismeretlen férfiről, hogy szűz és "lúzer"?"


Ok termeltek ki ezt a reteget. A sajat termekuket csak felismerik, nem? :)



36F incel

2020. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
53%

#13: Nem kellett semmit kitermelni, a globalizáció és a társkeresők lehetővé tették, hogy bármilyen külsejű nő bármilyen adonisz férfit megkaphasson szexre.


Ennél fogva kizárólag azok a nők maradtak ki a szórásból, akik SAJÁT DÖNTÉSBŐL nem akartak ebben részt venni. A lehetőségük nekik is megvolt.


Ők pedig más személyiséggel bírnak.


És ahogy a becsületes alulfizetett melós is megsértődik, ha egy kalap alá veszed azokkal, akik szétlopják a céget és lopnak-csalnak-hazudnak, azok a nők is megsértődnek, akik szándékosan nem kurvultak el.


A többiek meg találva érzik magukat és ál-megsértődést produkálnak. És pszichológus legyen a talpán, aki megkülönbözteti a kettőt.

2020. nov. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
63%
Meg néznélek hogy milyen vagy, hogy hogy nézel ki, nekem biztos hogy nem kellenel. Bocsi.
2020. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
88%

Nincs semmi veszve, ne úgy fogd fel, hogy te hátrányban vagy mert nem igaz!

Szeretsz kockulni, játszani? Nem gond!

Rajtad kivül több 10 millió ember mondhatja el magáról, hogy "gamer". persze más más szinte, de a lényeg, hogy szeret játszani.

Első lépésként szerezz ismerősöket, barátokat, akár csak az online térben.

Csatalkozz a témával foglalkozó csoportokhoz, fórumokhoz, épts kapcsolatokat.

Ebből akár személyes találkozó, ismertség is lehet, amiből egyenes úton következi, hogy akár az ellenkező nemből is ismerhetsz meg embereket.

Abból pedig lehet akár kapcsolat stb.

Amit te hátránynak vélsz, azt simán fordthatod az előnyödre is.

És hidd el rengteg csaj van aki játszik, kockul vagy érdekli a téma. Olyanok is akikről meg se mondanád elsőre.

2020. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Pretorius25 ***** válasza:
92%
Kockulós pasi és kockulós csaj. Tökéletes kapcsolat! Mindkettőt ugyanaz érdekli, közös téma adott, és még dugni is lehet!
2020. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%
Maradj a gép előtt még 15 évig, neked már mind1
2020. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
64%
Ha elhatározod magad akkor van. Már most is késő a dolog, hát még mennyire az lenne ha már 40 lennél! Akkor már KO lenne, vagy talán akkor sem. Viszont mielőbb el kell kezdeni.
2020. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
67%
Egy időben én is sokat gondolkoztam a párkapcsolatok miatt, aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért .. valamint, meg már úgy vagyok vele, hogy majd a Jóisten hozza össze ezeket szerencsésen. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség és kölcsönös szeretet van tényleg az élet nagy áldása. Szóval tanulás, ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert. Hallgass a lelkiismeretedre, Isten majd megsegít..
2020. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!