Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen beceneveket szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen beceneveket szoktak adni az emberek a barátjuknak? Illetve mennyi idő után szokás így becézgetni a másikat?

Figyelt kérdés

Életem első kaocsolata, és nagyon friss még. Fogalmam sincs, hogy a nevén kívül hogy kéne még hívnom. Próbálok keresni valami egyedit, de mivel ennyire friss, még nincs semmi.

A "kicsim, drágám, életem, szerelmem"-hez hasonlóakra gondolok.



2020. nov. 11. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Báttya
2020. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Nagyfarkúm.
2020. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Igazából ez akkor jó, ha magától kialakul valami becézés egymás felé valami kedves emlékből ami lehet igazából bármi. Most teljesen felesleges neked is úgy hívnod ahogy xy ember hívja, mert neked semmilyen emléked nem kötődik ahhoz a becézéshez, mint neki. Szóval természetes, ha a nevén hívod vagy úgy szólsz hozzá, hogy egy M betűt teszel a végére vagy esetleg a nevét becézed. (Általános példa: Rebeka helyett például Beki)
2020. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Szivi.. Valószínűleg ennél gázabb nevet nem tudsz kitalálni..
2020. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hellmano ***** válasza:
88%
Egyszer volt egy mesemániás barátnőm és volt egy mondása "Szilveszter bekapná Csőrikét" valami mese főcím dala volt , nála ez annyit jlentett, hogy már szívesen kényeztetne orálisan :D Bár így én lettem férfi létemre Csőrike ő meg a Szilveszter csaj létére :D
2020. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Valami tulajdonság, esetleg érdeklődési kör alapján lehet ilyesmit, ha már ismered a másikat, de ez szerintem kialakul magától. Aki nem kreatív, annak még mindig ott a szokásos szívem, drágám, szerelmem stb.
2020. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Jézus, én ezektől irtóznék. Amúgy a mi neveink viccesen alakultak ki, hosszú sztori lenne, de az a lényeg, hogy nekem kettő van: Gyémántom meg Picilány. Én őt meg általában úgy hívom: Drága, Loverboy meg Lovagom. :D Hát, vicces dolgok ezek, nem szabad erőltetni, majd jönnek. :)
2020. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Röfi
2020. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
engem soha egy barátnőm sem becézett, mindegyiknek Péter voltam.
2020. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy, elvártam mindtől hogy magázzon, természetesen a "Dr" előtaggal.
2020. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!