Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokat veszít akkor az ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszít akkor az ember, ha csak 25 körül talál először barátnőt?

Figyelt kérdés

Szóval ha kimarad a tini/diák szerelem az nagy veszteség az ember életében?

Már rég óta jó lenne egy szerethető társ, akivel lehetnének programok, számíthatnánk egymásra, de nekem semmi nem akar összejönni.


2020. nov. 15. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
10 év tapasztalatot. Sose fogja behozni.
2020. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsésnek mondanám. 35höz közelítve sem sikerült nekem eddig.
2020. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Inkább járj prostikhoz, Tesó! Hagyd a francba a barátnő státuszt - a mai nőknek úgyis nehéz megfelelni, ráadásul csak elvárásaik vannak, és úgy gondolják nekik semmit nem kell beleadni egy kapcsolatba (érzelmi szinten). Ők nem is TÁRSat keresnek, sokkal inkább SZPONZORt.

Qrvázással sokkal jobban jársz!

1.: van a szex, akkor amikor számítasz rá

2.: kevesebbe kerül, mint egy barátnőt fenntartani, stabilabb anyagi helyzeted marad

3.: nem dumál ki a hátad mögött

4.: nem facsar ki érzelmileg

5.: nem tipor meg lelkileg

6.: nem szívja le az energiádat

7.: nem nulláz le anyagilag, nem forgat ki a vagyonodból

8.: nem avatkozik bele a családod életébe (szüleiddel való kapcsolatod, testvéreddel való kapcsolat, stb)

9.: nincs csalódás, hogy a hozzádott érték mennyire távol van a minimális elvárásoktól is - azaz egy prostitól nem várod el - egy barátnőtől meg nem KAPOD MEG, hogy segítsen a háztartásban, besegítsen a főzésbe, a takarításba, tartson rendet legalább maga körül, stb.

10.: egy prostinál sosem lesz sem szégyen, sem hiányzó dolog a kimaradt tini/diák szerelem

2020. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3: Viszont egy prostinak nem fogsz számítani, csak az, hogy fél perc alatt elmenj és letedd a pénzt. Nem fog felhívni, hogy hogy vagy, ápolni ha beteg vagy, nem mossa ki a sz_ros gatyád, nem is érdekli, hogy meghalsz e hazafelé útközben. Gyakorlatilag közös maszti lesz csak egy idegennel, némi maszatolás mindenféle vonzalom vagy érzelem nélkül. És ezért még fizetnél is?
2020. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván sajnálhatod, ha kimaradt az életedből. Nekem 19 évesen lett először kapcsolatom, és tiniként irigy voltam az osztálytársaimra, akik már 14-15 éves bepasiztak/becsajoztak.


Kicsit sajnálom, hogy a diákszerelem kimaradt, ám így is van egy egészséges, hosszú kapcsolatom jegyességgel ráadásul.

2020. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4!

Olyan prostihoz nem megyek többet aki TP-s. Ahhoz aki kitölti velem a kifizetett időt rendszeresen visszatérek. Megfelelő kiválasztási folyamat alapján elkerülhető a negatív esemény - bár nem mondom, hogy kizárt, hogy ne találkozzak ilyennel. Akkor más szempontból nézem a dolgot. Pozitívumot ebben is találok.

Miután egy felnőtt, egyedül élő ember kell, hogy önellátó legyen, szerintem mosni, főzni takarítani önmaga is tud. A férfiaknak ezeket amúgy is tudnia kell, mert egy nő "nem vagyok cseléded" felkiáltással kihúzza magát ezen dolgok alól. Ápolni? Ne hidd el a reklámokat és a barinőid szövegét, hogy "úúúúristen a férfinátha" ... ez fake. Viszont a nők nagy része benyeli és ha beteg a férje/párja igyekszik ápolás helyett inkább fikázni, alázni. Ha valaki beteg (nemtől függetlenül) - annak nem ez hiányzik.

Az érzelem? Igen, a viszonzott érzelem valóban hiányzik a férfiaknak. De a mai nők részéről sajnos ezt már nem lehet megkapni. Ez az idők folyamán (valamikor kamaszkoruk környékén) kiveszik. Csak a pénz érdekli őket és, hogy találjanak egy balféket aki fenntartja nekik az anyagi létbiztonságot anélkül, hogy Ők a kisujjukat mozdítanák .... mert ez állítólag nekik JÁR! Szóval az hogy egy férfi az érzelmek viszonzását várja el egy nőtől, akinek csak érdekei vannak..... hát. Akkor inkább a prosti, ahol TUDOD, hogy minden megjátszott és csak azért van, hogy én jól érezd magad abban az 1-2 órában vagy éjszakán.

2020. nov. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Összetenném a két kezem, ha 25 éves koromra lenne barátnőm.


20F

2020. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!