Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem fogják észrevenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogják észrevenni a nők ha a Tinder randikra bérelt Audival megyek, és a bérelt lakásba viszem fel a nőket?

Figyelt kérdés

eddig senkinek nem tűnt fel, egy volt csak aki kérdezősködött, hogy lehet harminc évesen saját Audi a6-os 2015 évjáratú kocsim, meg saját lakásom.Mindig azt mondom hogy külföldön dolgoztam évekig, onnan van.

Igazából teljesen átlagos férfi vagyok, de mikor kirakom a minimal stílusú lakásban készült képeket, meg az audis képeket, Tinderen elég sok lány megtalál.

Lebukhatok ezzel később,vagy csinálni addig míg tudom.Melyik lenne jobb?


2020. nov. 17. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
ha valakivel esetleg komolyabbra fordul vagy beleszeretsz akkor elég gáz. bár szerintem alapból is az, de csinálj amit akarsz:D
2020. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy lebukhatsz. Nem tartanam veled tovabb a kapcsolatot, de nem azert, mert az anyagi helyzeted rosszabb, hanem mert vegig hazudtal. Semmi szukseg ezekre a hulyesegekre. Ha valakinek kulsoleg es belsoleg nem tetszesz ne az anyagiak miatt probald meg megszerezni, mert az addig is tart ameddig van.
2020. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%
Az a nő, akinek ez nagy valami, hogy van egy 5 éves Audid, meg esteleg saját lakás, 30+ évesen, az hol él? Vagy ilyen gimiseket, egyetemistákat viszel fel, mert az érthető. Egy 30 éves nőnek már kellene legyen annyi pénze, hogy saját ingatlan, és egy 5-jó max 10 éven belüli autója legyen...
2020. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak 1 éjszakára kell a csaj,akkor lehet nem buksz le.
2020. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha egyéjszakás kaland, akkor kit érdekel, hogy elhiszi-e? Akkor lesz gáz, ha valakivel komolyabbra fordulna, rájön, hogy hazudtál és kidob.
2020. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell vele törődni, mert ha le is buksz, csak annál az egynél buksz le, ő meg szépen kotródhat és jöhet a következő. Nagyob helyesen megismerted a valódi természetüket, megadod a kretén hedonizmust amire vágynak de csak addig amíg meghúzod őket. Többségüket úgyse érdekli hogy honnan van a manika csak legyen, a dolgok átlátásához szükséges értelmi képességekkel pedig nem rendelkeznek.
2020. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas amit csinálsz.
2020. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként mondom, hogy ez már a legalja. Én kerékpárral is remekül tudok ismerkedni, mert jó dumám van, tisztelem a nőket, és magabiztos vagyok. De neked jók lesznek a qrvák, én meg maradok a klassz nőknél.
2020. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a kamukérdést... Annyi lóvéból, amiből autót és lakást bérelsz, simán fizethetsz saját magadnak autót és lakát.

Vagy évente egyszer randizol?

2020. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezen röhögök én is, hogy autor bérelni és lakást bérelni jóval drágább, mint egy luxusprosti.

Mire kiderül, hogy milyen az autó és a lakás, addigra csaj be lett fűzve. Azt se érdekli, ha a szekrényben dugtok.

2020. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!