Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt barátom, mert senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt barátom, mert senkinek se kellek. Mikor rákérdeznek, hogy fogalmazzam ezt meg, hogy kevésbé tűnjek szánalmasnak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves vagy?

Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá, mondd azt, hogy volt 1-2 rövidebb kapcsolatod és kész.

2020. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kell őszintének lenni.
2020. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A lelkiismeretem nem hagyja, hogy hazudjak.
2020. nov. 17. 21:44
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Sokat próbálkoztál a párkereséssel, de sajnos még nem jött össze.


Ennyit kell mondani.

2020. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Mondd azt, hogy te vagy a válogatós és azért nem volt igazi, kapcsolatnak nevezhető pasid.
2020. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyébkent meg a srácok többsége örül egy olyan csajnak akin nem ment át az ismerőseinek nagy része. Túlgondolod a dolgot.
2020. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akarsz hazudni, mondd, hogy eddig nem alakult úgy. Nem kell túlgondolni.
2020. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Én férfiként azt szoktam mondani munkahelyen, amikor megkérdezik, hogy miért nincs párom, hogy "mert nekem a [mellettem álló kollégám neve] kellene, de ő nem akar engem". :D Na persze ez csak akkor működik, ha olyan viszonyban vagyunk a "[mellettem álló kollégámmal]", meg ha ugye éppen áll mellettem valaki. Ha ezek a feltételek nem teljesülnek, akkor csak annyit mondok, hogy így alakult, vagy hogy most épp nincs senkim, vagy hogy munka és tanfolyam (most csinálom a C-s, aztán a D-s jogsit) mellett aludni is alig van időm, ha meg nagyon nem szimpatikus a tag, akkor konkrétan rákérdezek, hogy "közöd?". És az az igazán varázslatos, hogy volt, aki még ebből sem értett és jött azzal, hogy miért beszélek így vele meg milyen tapló vagyok...


Korábban mindig hazudtam valamit, hogy mondjuk most ért véget, vagy a volt asszony óta nem kell más, de ilyenkor mindig jött a további faggatózás, hogy miért mentünk szét, meddig tartott, hogy hívják, és társai; aztán már annyiszor hazudtam, hogy már nem tudtam koherensen tartani a történetet és önellentmondásba futottam.


Aztán mondjuk alapból fel lehetne vetni a kérdést, hogy ténylegesen kinek mi a durva anyja köze van egy ennyire személyes témához, de azzal nincs megoldva a fő feladvány.

2020. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. nov. 17. 21:56
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen bunkó tapintatlan kérdést válaszra se kell méltatni
2020. nov. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!