Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak meg tudtok felelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak meg tudtok felelni szerintetek a mai női általános elvárásoknak?

Figyelt kérdés

Általános elvárások:

-Legyen magabiztos, legyenek célja

-Legyen tisztelettudó, gondoskodó és udvarias

-Legyen érzelmileg kiegyensúlyozott

-Legyen intelligens és művelt

-Legyen magas az érzelmi intelligenciája

-Legyen normális családja

-Legyen humoros

-Legyen igényes saját magára külsőre

-Legyen saját keresete és ne szoruljon rá másokra


-Ne legyenek beteges szexuális vágyai

-Ne legyenek mentális és egyéb problémái

-Ne legyen erőszakos és hazudós

-Ne legyenek káros szenvedélyei



Lányok kihagytam valamit?


2020. nov. 17. 22:44
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
91%

A párom megfelel az összesnek.


Én viszont ezeket nem feltétlenül vártam el:


-Legyen normális családja

A családját senki nem maga választja. Ha ki tud törni a rossz mintából, akkor miért kukáztam volna ilyen miatt bárkit is?


-Ne legyenek beteges szexuális vágyai

Ez nem elég specifikus. Vannak olyanok, amiktől épphogy nem hánynám el magam ott helyben (pl. kaki, nekrofilia, csonkítás, ilyen-olyan csipeszek, kínzóeszközök...stb.), de vannak igencsak beteges dolgok, amik meg tetszenek, és olyanok is, amik nem különösebben izgatnak, de nem is undorítanak, hidegen hagynak, de a párom kedvéért bevállalnám őket. Egyéni megítélés és ízlés dolga.

2020. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
12%

Nem, de soha nem is akartam. :)

Egyébként meg a mai napig nem találkoztam egyetlen normális nővel sem, ezért inkább lexarom az egészet. :))

2020. nov. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Nem normális a családom, nem vagyok túlságosan intelligens és művelt, az érzelmi intelligenciám átlag alatti mivel nem vagyok nagy társasági ember. Ennek ellenére mégis van okos és szép barátnőm.
2020. nov. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Meg.


A listádon lévő vágyak összessége nem okvetlenül szükséges és nem is elégséges feltételei egy működő párkapcsolatnak.

2020. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
33%

Ezeknek nagyjából igen, csakhogy ezek köszönő viszonyban sincsenek a mai női általános elvárásokkal. Azok valójában a következők:

- legyen magas

- legyen jóképű

- keressen sokat

- legyen menő autója

- legyen lakása

- legyen bunkó

- kerülje a romantikát

- ne legyen túl intelligens

2020. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Nem.

31F

2020. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Minden nőnek szerintem mások az elvárásai.

A felsoroltak közül

-Legyen magabiztos, legyenek célja

-Legyen érzelmileg kiegyensúlyozott

-Legyen magas az érzelmi intelligenciája

Ezeket nem tudom hova tenni igazából.


Egyébként az én elvárásaim egy nő felé sokkal kisebbek mégsem tud senki megfelelni nekik.

2020. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

-Legyen magabiztos, legyenek célja: Célok igen. Viszont lányok terén nem vagyok annyira magabiztos a kezdeti randikon.

-Legyen tisztelettudó, gondoskodó és udvarias: Igen

-Legyen érzelmileg kiegyensúlyozott: Igen

-Legyen intelligens és művelt: Igen

-Legyen magas az érzelmi intelligenciája: Igen viszont ha randiról van szó akkor van hogy zavarban vagyok mivel mérnökként 100% pasi arány vett körbe mindig is.

-Legyen normális családja. Igen.

-Legyen humoros: IGEN

-Legyen igényes saját magára külsőre: Nem... Ha szingli vagyok nem figyelek annyira magamra mintha párkapcsolatban lennék. Illetve a divat sem érdekel. Annyi hogy ápolt vagyok és kész.

-Legyen saját keresete és ne szoruljon rá másokra: Igen. Jópár éve dolgozom.

-Ne legyenek beteges szexuális vágyai. Attól függ hogy mi az hogy beteges. Megjegyezném anno párkapcsolatban a sima szex elég volt.

-Ne legyenek mentális és egyéb problémái: Nincsenek

-Ne legyen erőszakos és hazudós: Abszolút nem vagyok az

-Ne legyenek káros szenvedélyei: Nem dohányzom nem iszom nem drogozom nincsenek tetkóim se pirszingeim se semmi.


Ennyit rólam. Viszont ha egy nőt veszek alapul akkor ennek a fele elvárását sem tudja teljesíteni vagyis nekem még nem volt olyan barátnőm.


Egyéként a 25#-ös jobban leírja hogy mi kell egy mai nőnek. Tehát a lista a valóságban egészen másként néz ki.


Pl azzal hogy otthon lakom és gyűjtök a saját lakásra/házra már kabáspól a nők java része el is kerül. Azt mondják hogy "mamahoteles" azért biztos nincs egy önálló gondolatom sem.


Pedig akkora nagy örömmel vennék fel lakáshitelt vagy mennék albiba ha lenne kivel... Szóval a lista az nagyon sántít. #25-es nek van igaza.

2020. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

A mamahotellel tényleg baj van. Nem az h nincs önálló gondolata, de hogy egy felnőtt, évek óta dolgozó férfi normálisnak tartja, hogy az anyjával él, ott egyszerűen baj van.

Miért nem lehet egyedül lakáshitelt fölvenni? Mire egy kapcsolatban odáig jutsz, hogy együtt vegyetek lakást, addig jó esetben két-három év eltelik.

Nekem sose voltak hú de nagy kitételeim a férfival kapcsolatban (autó, magasság, stb), de hogy ne az anyjával éljen, az az alapok alapja.

2020. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
29 tisztában vagy a fővárosi ingatlanhelyzettel?
2020. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!