Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek van fétise, mondja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van fétise, mondja el a társkeresés elején vagy ráér később?

Figyelt kérdés
Ha olyan, ami fontos az egyén számára, hogy megélhesse a szexualitásban.

2020. nov. 18. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Ráér későb
Az elején mondja el
Konkrétan írja meg a társkeresőn
Célozzon rá a társkeresőn
36 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ha már szóba kerül a szex akkor érdemes megemlíteni
2020. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Hellmano ***** válasza:
80%
Persze már az elején jobb tisztázni, hogy például te szereted a szagos zoknijait a farkadra húzni, mint később tudja meg, amikor venné fel és bele van ejakulálva és nem érti , miért ragad.
2020. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Mondd el neki az elején. Inkább akkor mondja hogy storno, mint amikor már megszerettétek egymást
2020. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
az attól függ, pl. ha csak annyi, hogy szereted ha egy nő tűsarkot visel szex közben, az még elmegy, de ha olyasmit szeretsz ami nagyon nem normáis és a lányok 99%-a nem viselné el, pl. hogy pelenkázzon téged akkor jobb az elején tisztázni..
2020. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretném az elején tudni. A kapcsolataim nagy része azért ment tönkre, mert a másiknak olyab (számomra bizarr) elvárásai voltak szex terén, hogy inkább kimenekültem a kapcsolatból, nehogy megcsaljon, amiért nem vagyok hajlandó neki megtenni.
2020. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb derüljön ki.
2020. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

4-el értek egyet. Ha valami nagyon extrém, akkor jobb, ha gyorsan kiderül, egyébként meg nem kell erőltetni, majd a maga idején.



Btw, a minél hamarabb is hülyeség, mert senkivel nem úgy kezdek egy randit, hogy "te figyelj, egyébként nekem a szexben az a fontos, hogy ejtőernyőzés közben csináljuk, mert az ejtőernyőre gerjedek".



Szerintem a fétisről kb akkor érdemes beszélni, amikor már arról beszélnél, hogy mondjuk mi a kedvenc póza. És nyilván ez nem a minél hamarabb kategória.

2020. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mondom el, kell hozzá a bizalom.
2020. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
7-es. De sokkal jobb ha hamar kiderül. Ha az egyik félnek nem fér bele az adott dolog, akkor nem húzzák feleslegesen egymás idejét.
2020. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"A kapcsolataim nagy része azért ment tönkre, mert a másiknak olyab (számomra bizarr) elvárásai voltak szex terén, hogy inkább kimenekültem a kapcsolatból"


Azért ahhoz vagy valami hatalmas pech kell, vagy valami nagyon ergya válogatási szempont, hogy mindig ilyen embereket fogj ki. A 99% szerintem nagyon nem ez a kategória

2020. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!