Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek van fétise, mondja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van fétise, mondja el a társkeresés elején vagy ráér később?

Figyelt kérdés
Ha olyan, ami fontos az egyén számára, hogy megélhesse a szexualitásban.

2020. nov. 18. 14:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

"7-es. De sokkal jobb ha hamar kiderül. Ha az egyik félnek nem fér bele az adott dolog, akkor nem húzzák feleslegesen egymás idejét"


Továbbra is azt mondom:


Szia! Béla vagyok, örülök, hogy eljöttél a randira. Szóval figyelj, az van, hogy én a zoknidba szoktam élvezni, nekem ez a fétisem. Akkor? Megiszunk egy kávét?



Azért ez elég életszerűtlen... Egy csomó mindennel húzod a másik idejét, például az 3. randin derül csak ki, hogy nem szereted a színházat a másiknak meg fontos. Mégsem lehet az első randin gyakorlatilag felsorolni mindent, hogy mit szeretsz mit nem állhatsz ki. Erre szolgálnak a randik, hogy megtudd (persze, manapság, amikor az 1, vagy legkésőbb a 2. randi már szexbe torkollik, akkor lehet, hogy ezt tényleg 5 perc után közölni kell)

2020. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

10: Vagy csak pont azokat a dolgokat nem viselem el, amiket széles réteg preferál. Például az análmánia vagy a gumifóbia.


Mindegy, azóta találtam megfelelőt, de szar volt korábban hallgatni a kapcsolataimban a belespriccelés meg az anál után sóvárgást, amíg ki nem bsztam a delikvenst.

2020. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

Legkésőbb akkor illik tisztázni ezeket, mikor/mielőtt az első szexre sor kerül.

Akkor már ideális esetben megvan a bizalom, némi kötődés, viszont mély érzelmek nem valószínűleg, néhány hét után.

Nyilván ez nem egy első randia téma, először megismerném a másik felet, van-e egyáltalán értelme erről beszélni, lehet - e közös jövőnk.

Viszont ezt a fétis dolgot sosem értettem. Olyan esélytelen, hogy valaki annyira megfog, hogy a fétisedről lemondasz érte?

Egy normális szex, órál, stb kombó nem kielégítő?

Persze nem kérek senkit, hogy mondjon le a vágyairól, de ez valahogy nem fér a fejembe.

2020. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem erdemes várni egy picit a dologgal, nem jó, ha túl hamar kiderül. Ha már van bizalom, stb, akkor lehet szóba hozni
2020. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

11es!

Tetszett amit írtál!

2020. nov. 18. 18:57
 16/21 anonim ***** válasza:
26%

#11: "Mégsem lehet az első randin gyakorlatilag felsorolni mindent, hogy mit szeretsz mit nem állhatsz ki."


De igen, erre szolgáltak volna a 2000-es évek elején a társkeresők, csak elmentek egy nagyon rossz, felszínes irányba, ahol jobbra-balra húzás alapján döntünk és utána a maradék néhány ember közül haladunk a nagyobb kompromisszumtól a kisebb kompromisszumok irányába haladni.


Az már kiveszett az emberekből, amikor régen úgy leveleztek írók, költők, hogy sosem látták élőben egymást és évek múlva találkoztak, amikor már mindkettő szerelmes volt a másik BELSŐ ÉRTÉKEIBE.


Nem, most ki a kidülledő izomba, ki a férfias arcszerkezetbe, ki a háttérben lévő tengerparti naplementébe "szeret bele" és csodálkozunk, hogy egyre több kapcsolat megy tönkre, egyre több a szingli és egyre több a rosszul funkcionáló kapcsolat, amit vagy az érdek vagy a megszokás vagy a kapcsolatfüggés tart csak össze.

2020. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30%

#13: "Olyan esélytelen, hogy valaki annyira megfog, hogy a fétisedről lemondasz érte?"


Olyan esélytelen, hogy valaki annyira megfog, hogy a kedvéért hajlandó vagy kilépni a komfortzónádból, félretenni az előítéleteidet, múltbéli negatív tapasztalataidat és kipróbálni vele valami újat, amit talán te is élvezel, ha nem úgy állsz hozzá, hogy utálod?


Olyan ez, mint a kaja. Gyerekkoromban nagyon válogatós voltam, aztán egyszer mondta egy idősebb bácsi akivel épp a sörről beszélgettünk, hogy hogy tudják ezt a felnőttek meginni, hogy amíg úgy állok hozzá, hogy rossz és túl kell esnem rajta, addig rossz is lesz és mindig csak túl fogok esni rajta.

2020. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17

Nem mindegy, mit takar az a fétis, ugyebár.

Sokszor kiléptem már a komfortzonambol a párom miatt, de ő is "mondott le" olyan vagyairol, vagy inkább fantáziáról, amiket évek alatt nem is említett. :D

De nyilván ez a helyzet nem egyenlő egy fétissel.

Szóval ja, sok mindenben én is lehet, hogy hajlandó lennék "fejlődni", de mondjuk ha többes szex a fétise, vagy hogy egy felcsatolhatóssal dugjam meg, vagy okozzak neki fizikális fájdalmat szex közben, hasonlók, nem. Van egy határ, amit nem vagyok hajlandó átlépni. Szeretem a szexet, de normális keretek között, ennyi.

2020. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%
Én csak olyannal megyek el az intim viszonyig, akin látom, hogy elég felnőtt ahhoz, hogy elfogadja. Aki viszont ilyen, annak már korábban is el merem mondani.
2020. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

Nekem aztán nincsenek nagy fétiseim. Max annyi, hogy ne borotválja a lány a punciját, valamiért felizgat, ha szőrös (ezt is nyilván váltogatja az ember, hogy ne szokja meg). Egyesekkel így is akkora harcokat kellett vívni egy kis szőrért...


El sem tudom képzelni, ha olyanra gerjednék, hogy pl.: dugjanak meg egy felcsatolhatóval vagy pisiljenek le.

2020. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!