Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy barátnőt csak úgy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőt csak úgy lehet megtartani ha mindig költök rá?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 15:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ...


Ha olyan nőt szedtél fel, aki a pénzedért van veled (vagy eleve a pénzed/kocsid/etc villantásával csajozol), akkor igen.


Ha olyan nőt, aki az eszedet, humorodat, farkadat, stb szereti, akkor pedig nem lesz később sem szükséged a pénzed lobogtatására.



Ennyi


F

2020. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%
ha gyereked van akit szeretsz, arra is költesz, mert jót akarsz neki vagy örömöt okozni. Én a gyerekemnek veszek egy túrórudit, igyekszem bábszínházba, kalandparkba, ide-oda vinni, veszek neki mesekönyvet hogy fejlődjön, sütök-főzök neki, megveszem az alapanyagokat. Ha a férjemet is szeretem, ugyanúgy költök rá, veszek neki arckrémet, ha beteg húslevest főzök neki, veszek neki belépőt. Persze mivel a férjem ezért az már közös kassza, de azt akartam kihozni, hogy kell költeni a másikra minden kapcsolatban. olyan nincs hogy otthon ültök és nézitek a négy falat és semmit sem csináltok, még egy pizzát se sütsz neki, ami ugye szintén pénz.
2020. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
10%

Gyakoris válasz: Nem, el tudom tartani magam, nekem csak a szerelem, a szeretet, és a törődés számít.


Valóság: NANÁB+!!!

2020. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
68%
Neked igen.
2020. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Igazából teljesen mindegy, a lényeg, hogy nagyjából ugyanolyan mértékben "költsetek" egymásra. Nyilván nem "fillérre pontosan", de érted. És nem is feltétlen pénzben értve, a gesztusok is számítanak. Csak a lényeg, hogy kölcsönös legyen a dolog, ha egyoldalú, akkor ott problémák lesznek - méghozzá nagyon gyorsan.
2020. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanazt akartam mondani, mint az első: ha aranyásó a nő, akkor nyilván, ha nem, nem.
2020. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%

Nekem albán a párom

Az elmúlt hónapokba semmit nem kaptam tőle...

Egyszer csak beállított egy nyakláncal ❤️

Hihetetlen öröm volt

Szinte rajtam kívül boldogabb nem volt a környéken


Igen is fontos h adj neki valamit

H érezze h fontos neked

Most nem azt mondom h mindennap de havi egykét alakom oks

2020. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Alkalom bocs
2020. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Havonta 2 aranyláncot ami darabja kb 570000ft?
2020. nov. 18. 15:57
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Van rá pénzem adok, ha nincs akkor nem. Egyébként egy száll 600ft-os rózsába még senki se halt bele.
2020. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!