Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy barátnőt csak úgy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőt csak úgy lehet megtartani ha mindig költök rá?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 15:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Aztán ha netalántán jönne egy anyagi csőd, lelép?

Közös kassza, közös költségek. Ha lánynak nem felel meg, keressen más balfácánt.

2020. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
91%
"Ezekre miért a pasinak kell költeni?" - én egy szóval nem mondtam, hogy a pasinak kell költenie. De neki IS kell költenie. És láthatólag ez nagyon fáj a kérdezőnek, ezért mondtam, hogy válasszon egy nulla igényű otthonülőt és akkor megmarad a pénze.
2020. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
66%
16# en mindig otthon vagyok :-) Eleve home offi dolgozom
2020. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
60%

23.


Akkor is illetlenség hívatlanul beállítani valakihez, így hacsak nem mondod neki külön, hogy tegye ezt, magától nem fogja, hacsak nem olyan aki szándékosan szegi meg az ilyen normákat.

2020. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha így lehetne akkor lenne barátnőm, de nincsen. Szóval nem.
2020. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

50000 havonta?

de miböl?

90000ft az albérletem


nettó 240000ft keresek

2020. nov. 18. 17:44
 27/36 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz költés alatt. A közös programok jó része pénzbe kerül. Ha csak otthon ültök és vajaskenyeret esztek, az is pénzbe kerül.


Egy normális kapcsolatban meg lehet beszélni, hogy kinek mi fér bele, és hogyan osztjátok meg a költségeket. Nemcsak te költesz a nőre, hanem ő is rád, vagyis az együtt töltött időre, programokra, stb. Ha egyikőtök olyan dolgot talál ki, ami a másiknak nem fér bele, akkor meg lehet beszélni, hogy milyen arányban fizetitek, vagy inkább lemondtok róla.


Nincs kőbe vésve, hogy neked mindenképpen többet kell költened a kapcsolatra, mint a nőnek.

2020. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
Mindig azt nézd amit cselekszenek, ne azt amit mondanak. Csak úgy lehet megtartani ha átengeded az erőforrásaidat, eltűröd az élősködést és jópofát vágsz hozzá.
2020. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
9%
Többe kerül, mint egy kocsit fenntartani, ezért inkább vegyél autót. :)
2020. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
79%
Nálam a szeretet kifejezéséhez az is hozzátartozik, hogy költünk egymásra. Nem kell mindent a pasinak fizetnie, nyilván, de éreztesse így is, hogy fontos vagyok neki. Ha szeretsz valakit, akkor költeni is szeretsz rá. Legalábbis én nem tudok olyannal lenni, aki csak magára szeret költeni. Az legyen csak agglegény.
2020. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!