Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után ti megszakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti megszakítanátok az ismerkedést a férfival? Elfogadhatatlan dolgokat oszt meg Fb-n?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furán hangzik, de rámentem a Facebook-jára, hogy megnézzem, miket követ. Elég megdöbbentő volt.


Amin leginkább kiakadtam, hogy Jeszenszky Zsolt (akit eddig nem ismertem) bejegyzéseit osztogatja. A legmegdöbbentőbb az a videója, amelyben a Filmműveszeti Egyetemért demonstráló diákokat gúnyolja ki: bégető kecskék formájában, illetve Down-szindrómás "vicc" is elhangzik abban a videóban. (Az illető Fb oldalán vannak még egyéb "vicces" képek feministákról: mindenféle undorító teremtményekként ábrázolva őket, black lives matter-t kigúnyoló posztok, olyan "viccek" közszereplőkről, amelyek szerintem már erősen átlépik a jóízlés határát. )


Nagyon fura ez a helyzet, mert a férfi élőben maximálisan szimpatikus, kedves, intelligens volt. Ennyire félreismertem volna eddig? Szakítsam meg az ismerkedést vagy adjak neki még egy esélyt? Olyan kellemetlen helyzet, mert ha megkérdezi, miért nem akarok már vele ismerkedni, mondjam azt felnőtt létemre, hogy a Fb tartalma miatt?



2020. nov. 19. 21:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Természetesen nem. Esetleg inkább kérdezd meg a véleményét ezekről a témákról. Ez jó randi téma lehet. Én szeretek ilyenekről beszélgetni.

Nem biztos hogy azért követi ezeket, mert minden tartalmukkal egyetért. Én példádul azért követek néhol ilyen oldalakat, mert van 1-2 tényleg jó poénjuk és kifejezetten utálom és károsnak tartom a PC-t. Ennek ellenére toleráns ember vagyok.

2020. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Az a baj, hogy nem libsi?
2020. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Én is erősen elgondolkodnék ezen. Azért sztem minden emberről árulkodik valamennyire h miket oszt meg.

Vannak munkahelyek ahol bizony lecsekkolják a közösségi hálókon a dolgaid, ha úgy adódik egy interjú után.

2020. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%

A Down-szindrómával "viccelődni" tényleg vállalhatatlan - (nagyon ritka kivételek akadnak, de ezek is amolyan "bűnös élvezetek"), a diákok bohóctüntetése viszont teljesen semleges dolog kellene, hogy legyen. Szerintem is csak bolhából elefánt az egész történet.


A BLM-el komoly probléma, hogy a magyar fordításban nagyon kedvesen odaillesztettek egy "is"-t, hogy szebben hangozzon, de eredetiben nincs ott az az "is", tehát nem "black lives matter too" hanem csak simán "BLM". Tehát a fekete életek számítanak. Nincs "is". És a viselkedésük alapján egy "only"-t betehetnének az elejére. Sajnos. Pedig alapból lenne jogossága a tüntetéseknek, csak ahogy sikerül az a baj. Plazmatévé-lopás, kocsiborogatás, és az amolyan "fordított rasszizmus" nem nyerő. Az sem, hogy sokszor natúr járókelőket kényszerítenek arra, hogy velük tartsanak, mert ha nem akkor az illető "náci". És utóbbi az undorító ez a bizonyos "ha nem vagy velünk akkor csak gonosz lehetsz" mentalitás. Kicsit sem manipulatív!

2020. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp hozd fel a témát, akár egyenesen rá is kérdezhetsz, hogy mit gondol bármelyik témáról, aztán meglátod, hogy mit válaszol.
2020. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
4 Miért nem lehet Down-szindrómásokkal viccelődni szerinted?
2020. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

6.


Szerinted szép dolog beteg vagy fogyatékos embereken poénkodni? Nem, nem az, nagyon ritkán sül el jól a dolog.

2020. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
7 De ezt most úgy érted, hogy aki ezzel poénkodik az nem jó ember? Vagy úgy hogy, aki ezen röhög az nem jó ember? Vagy ne is lehessen? Ha megnézek egy South Park részt és nevetek akkor rossz ember vagyok?
2020. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

8.


Pont a South Park az egyik ahol jól tud elsülni. De a Facebookon terjedő "viccek" általában nincsenek egy súlycsoportban a "South Park"-al vagy a "Rick és Morty"-val. Főleg, ha a magyar politika is érintve van.

2020. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, pártállástól függetlenül, DJ Jeszi elég cringe, nem vall túl magas intelligenciára, ha valaki az ő viccesen provokatívnak szánt, valójában primitív, dedós poénjait kedveli. De senki sem tökéletes, és sajnos én is egyre több, amúgy értelmes, jófej ismerősömön látom, hogy az utóbbi időben belehülyült a politikai propagandába, és elképesztő dolgokat mond illetve osztogat fb-n (mindkét szekértáborban!). Szóval ezt azért nem tekinteném "válóoknak", de egy beszélgetést kezdeményeznék vele a témában. A reakciójából fog valójában kiderülni, hogy mennyire intelligens, és mennyire gondolja komolyan ezt.
2020. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!