Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után ti megszakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti megszakítanátok az ismerkedést a férfival? Elfogadhatatlan dolgokat oszt meg Fb-n?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furán hangzik, de rámentem a Facebook-jára, hogy megnézzem, miket követ. Elég megdöbbentő volt.


Amin leginkább kiakadtam, hogy Jeszenszky Zsolt (akit eddig nem ismertem) bejegyzéseit osztogatja. A legmegdöbbentőbb az a videója, amelyben a Filmműveszeti Egyetemért demonstráló diákokat gúnyolja ki: bégető kecskék formájában, illetve Down-szindrómás "vicc" is elhangzik abban a videóban. (Az illető Fb oldalán vannak még egyéb "vicces" képek feministákról: mindenféle undorító teremtményekként ábrázolva őket, black lives matter-t kigúnyoló posztok, olyan "viccek" közszereplőkről, amelyek szerintem már erősen átlépik a jóízlés határát. )


Nagyon fura ez a helyzet, mert a férfi élőben maximálisan szimpatikus, kedves, intelligens volt. Ennyire félreismertem volna eddig? Szakítsam meg az ismerkedést vagy adjak neki még egy esélyt? Olyan kellemetlen helyzet, mert ha megkérdezi, miért nem akarok már vele ismerkedni, mondjam azt felnőtt létemre, hogy a Fb tartalma miatt?



2020. nov. 19. 21:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

11-es: Teljesen ismerős, amit leírtál, az exem ugyanez. Egyszer elsütött egy olyan poént, hogy erőszak az, amikor a nő meggondolja magát...Hát anyád.


Kérdező! Nyilván a pasi a szép arcát mutatja feléd, de ez a másik is létezik, nem véletlenül nem dicsekszik vele. Minek a másik esély? A facebookos oldal nem szűnik meg. Ez is ő.

2020. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva amúgy rosszabb. Egy csomó ember van - mindkét nem, saját példámban most egy nőről (inkább néniről) lesz szó, de a dolog nem egy genderspecifikus dolog.


Ismerek olyat akinek a "fészbúk-oldala" csillog-villog szép idézetek és képek, nagy jótevő megosztások, ő a reinkarnálódott Jézus. A való életben pedig egy rosszindulatú néniről van szó aki ott gáncsol másokat ahol tud, nettó szórakozásból teszi tönkre mások élvezeteit és NAGYON-NAGYON messze áll attól a filozófiától amit a sok-sok idézet képében kiposztolgat.



Meg kell találni az arany középutat, nem szabad sem képmutatónak lenni, de kőbunkónak sem. Mert előfordul, hogy tényleg megnevetteti az ember egy bunkóbb vicc, vagy éppen átérez egy gagyi/giccses idézetet, de ettől még nem lesz rossz. A mintánál lehet már morogni, ha valakinél valamelyik véglet következetes.

2020. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
65%
Én már Jeszenszkynél tiltottam volna, de nem vagyunk egyformák
2021. márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!