Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után ti megszakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti megszakítanátok az ismerkedést a férfival? Elfogadhatatlan dolgokat oszt meg Fb-n?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furán hangzik, de rámentem a Facebook-jára, hogy megnézzem, miket követ. Elég megdöbbentő volt.


Amin leginkább kiakadtam, hogy Jeszenszky Zsolt (akit eddig nem ismertem) bejegyzéseit osztogatja. A legmegdöbbentőbb az a videója, amelyben a Filmműveszeti Egyetemért demonstráló diákokat gúnyolja ki: bégető kecskék formájában, illetve Down-szindrómás "vicc" is elhangzik abban a videóban. (Az illető Fb oldalán vannak még egyéb "vicces" képek feministákról: mindenféle undorító teremtményekként ábrázolva őket, black lives matter-t kigúnyoló posztok, olyan "viccek" közszereplőkről, amelyek szerintem már erősen átlépik a jóízlés határát. )


Nagyon fura ez a helyzet, mert a férfi élőben maximálisan szimpatikus, kedves, intelligens volt. Ennyire félreismertem volna eddig? Szakítsam meg az ismerkedést vagy adjak neki még egy esélyt? Olyan kellemetlen helyzet, mert ha megkérdezi, miért nem akarok már vele ismerkedni, mondjam azt felnőtt létemre, hogy a Fb tartalma miatt?



2020. nov. 19. 21:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Én már szakítottam meg ismerkedést hasonló okok miatt, de ott még bejött egy jó adag rasszizmus és mindenféle -fób megnyilvánulás is, megspékelve egy jó adag Nagymagyarország romantikával. Úgy döntöttem, nagyon nem hiányzik ez nekem :D
2020. nov. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Kérdezdeg a csávót mi a véleménye a redpillről. Valszeg nagyot fog nézni, hogy képben vagy.


Egyébként nagy valószínűséggel egy bigott idióta.

2020. nov. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
17%

Gondolom ha szélsőbalos tartalmakat osztott volna meg, akkor bejönne....

És az mennyivel lenne szimpatikusabb?

Azoknál se sokkal undorítóbbak a szélsőjobbosok.

De lásd #12, az ilyen kretének miatt válik még egy normális ember is kishitlerré...

2020. nov. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem illik bele a béta világképedbe? Bezzeg ha valami egzotikus külföldi lenne, akkor már az előtt megfarkalhatott volna többször, mire rájössz, hogy otthon az ellenséges törzs újszülött csecsemőit ették a tűz körül, mert abban van a vitamin és az ősök szellemét is meg kell tisztelni valamivel.
2020. nov. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
utolsó, ne vetítsd már a béna nyomorod mindenkire
2020. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

Figyelj én elfogadok mindenkit de a volt párom pl rasszista is volt de még homofób is,tisztában voltam vele,de azért nem fogom kidobni mert neki más a véleménye hanem elfogadom.

Viszont beteg embereken viccelődni hát eléggé gusztustalan dolog

2020. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
4%

Cserélj agyat.

A fb oldalról van eszed gyártani különféle történeteket,meg messzemenő következtetéseket,de arra már nem futja,hogy kommunikálj esetleg a masik oldallal direkt,szemtől-szembe.

Hát baz+jó hogy nem vagy diplomata,vagy nagykövet,mert szerintem már rég a 3 vháborút vívnánk ilyen megközelítessel!

2020. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
az én férjem is ilyen és undorító. A kapcsoalt elején megjátszotta magát, mert ő is tudja hogy így egy nőnek sem kellene. Mélyen legbelül az iylen pasikból lesznek a köcsögölő szemétládák, akik majd váláskor is ki akarnak csinálni. Az én férjem se mulaszt el megjegyezni nap mint nap valamit "a b.uzi feministák így meg úgy". És persze mivel nem értek egyet, még a kapcsolatunk közé is éket vert, mert akkor nincs közös értékrendünk. De legalább az én férjem nyilvánosan ezt nem osztja, másoknak ő normális, csak ithon nyomja nekem a propagandát meg esetleg a hasonló férfi haverjaival...
2020. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%
13, anyád a kretén. Mi van ha egyformán utálom a szélsőbal és szélsőjobbot is?
2020. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%
Inkább egy bantu neger, mint a #13.
2020. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!