Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy olyan érzésem minden férfi azért távolodik el tőlem ismerkedés után mert a dédnagymamám roma volt és külsőleg egy nagyon kicsit látszik rajtam? (Szemem, arc ha nagyon nézik)

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve, hogy szívem szerint már plasztikai sebészhez is elmennék...

Először is, tudni kell hogy nagyon, de nagyon kicsit látszik ez a vérvonal tehát elsőre még nem is látható.

Alapjában véve hófehér bőröm van, de nyáron nagyon könnyen barnul, télen olyan sápadt vagyok...

Nincsenek elálló füleim, világos barna a hajam alapból amit feketére festetek általában. A szemöldököm is annyira halvány, az inkább szőke, azt enyhén megerősítem világosbarna festékkel ha megyek valahová, hogy egyáltalán látszódjon. Stb...stb...


Ismerkedek interneten keresztül, minden jól megy, majd a 10. Fénykép váltás után eltűnik a pasi, mert meglátja a nyáron készült képem, és azt hiszi roma vagyok.


Mit csináljak? Egyáltalán nem vagyok roma! Csak külső jegyek, leginkább a szememen latszik, hogy az mert mandula vágású? Kérdezik


2020. nov. 22. 10:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Találd ki valójában miért távolodnak el. Mert nem azért amit hiszel, az tuti.
2020. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Ne hülyéskedj már! A keverék emberek a legszebbek és legvonzóbbak a világon.:

[link]


Szerintem a mandulavágású szemedért a legtöbb férfi megőrül.

Valami más probléma lesz itt.

2020. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Noren1989 ***** válasza:
54%

Mondjuk ne fesd a hajad feketére...vagy ne ismerkedj ilyen faszikkal.


Melyik a könnyebben kivitelezhető?

Nem vàsàrhelyi születésű vagy, puszta véletlenségből?

2020. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel nagyon nem tudsz mit csinálni, vagy elfogadja valaki vagy nem. Személy szerint én tartanék a rokonságtól is, mert van egy vérmérsékletük, illetve a genetikájukban is benne van, hogy 30 felett szétfolynak úgy elhíznak. Tudom, te csak részben vagy az, de van hasonló kollégám, és az sem hazuttolja meg a vérvonalát.
2020. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

ma 10:42


Bocs az Offert,

Úristen de szép a 2-es csaj 😍😍😍

2020. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi köze a férfiak "eltűnésének" ahhoz, hogy a 8 dédszülőd közül egy roma származású volt.


Azon nem gondolkoztál, hogy ha alapból hófehér bőröd van, olyan világos, majdnem szőke szemöldökkel, hogy kiemelés nélkül alig látszik, akkor nem biztos, hogy előnyös neked a feketére festett haj?


Nem lehet, hogy jobban állna neked, és természetes hatást keltene az eredeti világosbarna hajszíned, vagy ha már mindenképpen festetni akarod, akkor egy szőkésbarna árnyalat?

2020. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, de ez hulyeseg. Miert, a szetszolizott no az nem barnabb?


Szimplan a netes tarskereses ilyen. Random eltunnek az emberek es akkor van szerencsed, ha nem szo nelkul teszi.


Bunkonak fog hangzani, de ahogy irsz, fogalmazol, nekem marhara nem a "vervonal" jon le, hanem egy tok normalis leanyzo vagy. Szerintem max szerencsetlen a szitu, hogy lelepnek.

2020. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nagyon tetszenek a kreolos, barnás bőrű, sötét hajú, sötét szemű csajok. Én magam szőke és világos bőrű férfi vagyok.
2020. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy nem ezért tűnnek el.
2020. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Önértékelési problémáid vannak,az látszódhat rajtad,nem a származásod.Ha saját magadat nem tudod elfogadni,másoktól se várd el.
2020. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!