Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy olyan érzésem minden férfi azért távolodik el tőlem ismerkedés után mert a dédnagymamám roma volt és külsőleg egy nagyon kicsit látszik rajtam? (Szemem, arc ha nagyon nézik)

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve, hogy szívem szerint már plasztikai sebészhez is elmennék...

Először is, tudni kell hogy nagyon, de nagyon kicsit látszik ez a vérvonal tehát elsőre még nem is látható.

Alapjában véve hófehér bőröm van, de nyáron nagyon könnyen barnul, télen olyan sápadt vagyok...

Nincsenek elálló füleim, világos barna a hajam alapból amit feketére festetek általában. A szemöldököm is annyira halvány, az inkább szőke, azt enyhén megerősítem világosbarna festékkel ha megyek valahová, hogy egyáltalán látszódjon. Stb...stb...


Ismerkedek interneten keresztül, minden jól megy, majd a 10. Fénykép váltás után eltűnik a pasi, mert meglátja a nyáron készült képem, és azt hiszi roma vagyok.


Mit csináljak? Egyáltalán nem vagyok roma! Csak külső jegyek, leginkább a szememen latszik, hogy az mert mandula vágású? Kérdezik


2020. nov. 22. 10:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%

"Nekem tetszik igen!


Ízlések és pofonok.


Kirívóan öltözik, de gondolom valami celeb így nem csodálkozom rajta."


Köszönöm, hogy válaszoltál. (Nem értem amúgy, hogy miért pontozták le a válaszodat, amikor őszintén leírtad a véleményedet egy "ízlések és pofonok" jellegű kérdésben.)


Bennem nem a kirívó, kihívó öltözetet kapcsán merült fel a kérdés, hogy vajon így is tetszik-e, hanem azért, mert én például a fotón nagyon szépnek látom a - valószínűleg eredeti - sötét hajszínével, a videóban meg a kreol bőrszínéhez - számomra legalábbis - feltűnően természetellenes szőke hajjal már nem, és csalódás volt ahhoz a természetes szépséghez képest, amilyen benyomást a fotón keltett.


De természetes számomra, hogy ízlések, és pofonok ....

2020. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn lehet hogy a profilképeden kívül max 1-2 képet lenne érdemes küldeni személyes találkozóig, nem tudom, miért tűnhetnek el, elképzelhető: nem azért mint amit gondolsz, de mindenesetre korlátozd a képek küldözgetését.

A társkeresés nehéz dolog, fájdalmas, ha magyarázat nélkül tűnnek el, nekem is volt "szerencsém" ezt elégszer átélni.

2020. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%

Engem nem erdekel, honnan szarmazol. Az mar egy plusz nalam es tetszik, hogy nem akarsz negativ sztereotipia lenni.


Szerintem kicsit sokat foglalkozol ezzel, nem kell. Ez van, nem kell ezen annyit porogni. Szerintem nem emiatt lepnek le, ahogy irtam, a full szolibarna noknek is van baratjuk.

2020. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%

Én nem szépítek, lehet hogy igazad van. Vannak férfiak akiknek kifelyezetten tetszenek a kreol bőrű lányok, a mandula vágású szem pedig eleve szép szerintem. DE ha valaki nem szereti és a tizedik kép után rájön hogy te ilyen vagy akkor az lehet visszatartó.

Amúgy mindegy milyen színű a bőröd és a hajad, a vonásaidon látszik minden csak nem mindenki veszi észre egyből. Ha ezen felül még feketére is fested a hajad akkor még ki is hangsúlyozod a cigány vonásaidat. Ha túlságosan ptoshopolt képet raksz fel akkor ezt nem veszik észre csak ha még barna is vagy.

Ha erről van szó akkor szerintem ne javítsd annyira a képeidet, mondjuk ezt amúg sem értem a fiatal lányoknál. Néha eltüntetik a szép és természetes vonásaikat.

2020. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy azért. A társkeresés nehéz műfaj, simán benne van a pakliban, hogy eltűnnek, bárkivel előfordul. Azt gondolom, inkább rögtön ezzel hozod összefüggésbe, mert téged ez foglalkoztat és rögtön erre gondolsz. Jó lenne elfogadni magad és a származásod. Tudom, ez nem könnyű. De őszintén, az egyik dédszülőd volt cigány származású. Könnyen lehet, hogy sok ember felmenői között találni ilyen, vagy más származásúakat, csak nem feltétlenül tud róla. Ez szinte nem is látszik rajtad. Viszont ha fehér a bőröd, akkor lehet, hogy érdemes lenne a fekete hajszín helyett világosabbat, a természeteshez közelebbit választani. Az jobban állna. Nekem azt mondta a fodrászom, aki elismert szakember, hogy mindenkinek a természetes, vagy ahhoz közeli szín áll jobban. Rajtam is kipróbáltuk és tényleg. Nekem is fehér bőröm van és nem áll jól a sötét, bármennyire szeretném. Egy barátomnak az édesanyja cigány, ő talált szerető társat, aki most már a felesége. A srác pedig sokat küzdött, mire elfogadta a származását. Elköltözött messzire, nem tartja a kapcsolatot a családjával (ami nem feltétlenül jó szerintem, de ő tudja), tanult, sikeres ember lett, gyerekük is született és nagyon boldogok. Egy barátnőmnek az egyik nagyanyja volt cigány, a lány kimondottan büszke a származására, és sajnálja, hogy nem látszik rajta. Szőke, kék szemű, fehér bőrű. Ő direkt feketére festette a haját, hogy "cigányosabb" legyen, de rájött, hogy az eredeti jobb a világos bőréhez. Ő is diplomás, szép családja van, jól élnek. Szóval fogadd el a származásodat, akkor minden könnyebb lesz.
2020. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%

A probléma az, hogy erre fogod a dolgot. Kicsit telebeszélték a roma lakosság fejét, hogy bármilyen problémával találkoznak az életben, annak oka a "rasszista társadalom" és ha ők rosszabbul élnek annak oka csak egy lehet: "ázi mer roma vágyok". Ez a SZDSZ egyik főbűne volt, a hasonlóan "értelmes" megélhetési bűnözés fogalmának bevezetésével együtt.


És amíg ez így van, addig a romák/cigányok nem tesznek semmit a saját előrelépésükért, a többségi társadalom emiatt megveti őket, a politikus pedig röhögve vásárolja fel a szavazataikat pár kiló tésztával meg egy kis pluszsegély-ígérettel.

2020. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
44%

Én adtam a 10-es választ,miszerint a kérdezőnek gond van az önbecsülésével.

"Dehát világosan megmondta a pasi"

ÉS?Ki ez az ember,hogy etalon a számodra,kérdező?!Jobban örülnél,ha összejöttél volna egy degenerálttal?Ne haragudj érte,de hány éves vagy,nyolc?Lecigányoztak,na bumm.Engem meg lepontoztak,most essek kétségbe?

Tudod mit,tedd ki a képet,majd mi eldöntjük cigánynak látszol-e,mert a GYK névtelen fórumozóinak véleménye mindent meghatároz!(Kivéve a valóságot,de az errefelé senkit nem érdekel.)

2020. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#14: Ja, ugye te általánosíthatsz, és húzhatsz mindenkit, aki beletartozik egy csoportba, de ha te is cigánynak nézel ki, és úgy viszonyulnak hozzád, mint te hozzájuk, akkor vérig vagy sértve. Nézz már egy kicsit magadba!
2020. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Azert nem ir hulyeseget az utolso
2020. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!