Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy olyan érzésem minden férfi azért távolodik el tőlem ismerkedés után mert a dédnagymamám roma volt és külsőleg egy nagyon kicsit látszik rajtam? (Szemem, arc ha nagyon nézik)

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve, hogy szívem szerint már plasztikai sebészhez is elmennék...

Először is, tudni kell hogy nagyon, de nagyon kicsit látszik ez a vérvonal tehát elsőre még nem is látható.

Alapjában véve hófehér bőröm van, de nyáron nagyon könnyen barnul, télen olyan sápadt vagyok...

Nincsenek elálló füleim, világos barna a hajam alapból amit feketére festetek általában. A szemöldököm is annyira halvány, az inkább szőke, azt enyhén megerősítem világosbarna festékkel ha megyek valahová, hogy egyáltalán látszódjon. Stb...stb...


Ismerkedek interneten keresztül, minden jól megy, majd a 10. Fénykép váltás után eltűnik a pasi, mert meglátja a nyáron készült képem, és azt hiszi roma vagyok.


Mit csináljak? Egyáltalán nem vagyok roma! Csak külső jegyek, leginkább a szememen latszik, hogy az mert mandula vágású? Kérdezik


2020. nov. 22. 10:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%

"Úristen de szép a 2-es csaj"


Megkérdezhetem kíváncsiságból, hogy ebben a videóban is ennyire tetszik-e neked?


https://www.youtube.com/watch?v=yUAxfQKqTP8

2020. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
62%

ma 11:12


Nekem tetszik igen!

Ízlések és pofonok.

Kirívóan öltözik, de gondolom valami celeb így nem csodálkozom rajta.

2020. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
12%
Ismerkedj cigányokkal.
2020. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Ez most rosszul esett!

Nem ismerkedek cigányokkal,

köszönöm szépen, de nem!

Én nem vagyok "belül" az, nem is tudom hogy fogalmazzak...

Teljesen más lenne a mentalitásunk, az életvitelünk, és úgy ámblokk az egész.

Dolgozok, sportolok, kutyát nevelek, állandóan takarítok itthon a kutya után, a kertet rendbe tartom, őszinte vagyok és nem szokásom átverni senkit, ezáltal nem tudnák elviselni egy teljesen más mentalitást, ami rájuk jellemző.


Mi jellemző rájuk általában?

Igénytelenség, disznóól lakás, mások átverése, kosz, bűz, rosszabb esetben lopásokat követnek el, dolgozni nem igen szeretnek, csak gyártani a gyerekeket otthon a kosz kellős közepén. Régen volt ilyen szomszédom,amiket ott láttam nem hittem volna el ha nem a saját szememmel látom.

2020. nov. 22. 11:32
 15/29 A kérdező kommentje:

Hallottam vissza dolgokat erről egyébként...

Az a vicces az egészben, a férfi, aki becsmérlő módon fogalmazott rólam, egy nincstelen, munkanélküli alak, (alkoholista, mint utóbb kiderült) és 3 kupac szennyessel szelfizik a háttérben, de nyilván én vagyok az "undorító, idióta Cgany"...

2020. nov. 22. 11:38
 16/29 A kérdező kommentje:

Vagy csak fájt neki a tény, hogy nagyon jól keresek.

Nemtudom, de nagyon gáz volt.

2020. nov. 22. 11:40
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha a 10. fényképváltás után tűnik el a pasi, akkor szerintem két eset lehetséges:

1: az első 9 képen nagyon ügyeltél arra, hogy ezek a bizonyos vonások ne látszódjanak, a 10. képen meg egyben megkapta mindezt.

2: semmi köze a képeknek az eltűnéshez, csak valamiért "kiábrándultak" belőled.


Szerinted melyiknek van nagyobb esélye?

2020. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%
Ne küldj olyan sok képet. (Ha azt gondolod hogy az miatt, ami egyáltalán nem biztos.) Találkozzatok élőben, és majd valakit megfog a személyiséged.
2020. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
49%

Nem kellene adni egy munkanélküli alkolista pali véleményére egyáltalán!

Még az is előfordulhat irigy rád csak simán vagy nem meri bevallani hozzád képest ő egy nulla az élet terén

2020. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az van tudod nem mondhatja neked neharagudj deee te hozzám képest jobb vagy érted?

Mit tud mondani egy alkolista munkanélküli pali?

Így egyszerűbb volt érted beléd kötni valahogy, mást tudott volna mondani?

2020. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!