Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire van rendjén hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire van rendjén hogy a lány akivel találkozgatunk nagyon jóban van az exével?

Figyelt kérdés

Ez engem frusztrál. Napi szinten beszélnek. A csaj megmondta, hogy nem haragban váltak el és egyébként sem haragtartó típus, ezért nem akarja leépíteni az exét. Nincs köztük semmi, nem szoktak találkozni, de azért beszélnek.



Ez normális? Engem az összes exem tiltott örökre mindenhonnan és haraggal váltam el mindenhonnan. Oké, ez a másik véglet, ami szintén nem egészséges, de szerintem a lány álláspontja sem.


28F 23L, exe 26F


2020. nov. 24. 18:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az exem a legjobb barátom. Kb. olyanok vagyunk már egymásnak, mint a testvérek. Van párom, odavagyok érte, soha olyat nem éreztem egyetlen férfi iránt sem, mint iránta. Sosem jönnék újra az exemmel, nem véletlenül ex. A párom és ő is jóban vannak, meg én és az exem barátnője is. Négyesben vagyunk egy csapat. Ilyen is van...
2020. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Volt ilyen nőm. Közben kitárgyalt az exével, majd meg is csalt vele. Soha többet ilyen nőt. A másik exem is ilyen volt, mikor szakítotunk ment az exéhez vigasztalódni az ágyba.
2020. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem normális, minek tartsam vele a kapcsolatot? Vannak barátaim. Se nekem se páromnak nincsenek exek az életünkben.
2020. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

#10

Az zavarna, ha a pasimnak lenne egy másik nő is az életében. Az viszont nem zavarna, ha elég jóban lenne az exével.

2020. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Az egyik exemmel a barátnőm esküvőjén ketten voltunk a tanúk.

Aztán ott volt a feleségével az esküvőmön és a vacsorán is.

2020. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha van az exnek parja, akkor nem baj. De ha szingli, akkir veszelyes
2020. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Minden elképzelhető, és példa is van rá.

De nem fogtok együtt maradni, mert te már most sem bízol a párodban.


Akkor meg minek?

2020. nov. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
26%

nálam no go zóna.


Az ex a múlt, le kell zárni és nem kapaszkodni bele, majd az első alkalommal visszamenni hozzá. Nálam ez olyan, mint amikor ellenkező nemű barátai vannak.


lehet pontozni

2020. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kizáró ok lenne.

Egyrészt, nincs olyan, hogy szerelmes vagy valakibe, szakítotok és barátságban tudtok maradni. Ilynekor két eset van. Vagy még mindig szerelmes az egyik fél és így próbál képben maradni, vagy nem is volt soha szerelem. Ebben az esetben sem tetszene, főleg ha valaki azt mondja, "minden exével barátságban vált el", hiszen ez azt jelenti, hogy kapcsolatfüggő, csak úgy együtt volt valakivel egy darabig, hogy ne unatkozzon.


Mindkét eset vörös zónás, nem kezdek ilyen nővel.

2020. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hiaba vagyok lepontozva, velemenyt kert a kerdezo es nem megerositest.


Nalam kizaro ok az ex. En sem haverkodok az exeimmel.

2020. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!