Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szerintetek magyarázat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek magyarázat, hogy miért 2-3 naponta jelentkezik ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés

Én ezt írtam, mert picit meguntam ezt.


"Én kicsit más szemszögből nézem. 😊 És úgy gondolom, h akit szeretünk vagy aki igazán érdekel, arra mindig van időnk. Ez minden embernél így működik. Nincs kivétel szerintem. 😊 És ilyenkor mindig rossz érzésem van, és akaratlanul is eszembe jut, h ezt a srácot nem érdeklem igazán... Na mindegy 😊 Próbállak megérteni, elfogadni ezt a szitut, alkalmazkodni, de nagyon nehéz, mert én így látom az összes ilyen helyzetet. Kedvellek, de nehezen tudom ezt megszokni. 😊 Bocsánat 😇"



Ő :"Szia! Teljesen igazad van, próbálok többet lenni, de mindig elhúzódik a nap..."



2020. nov. 24. 19:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
34%
Csak azért írjon, hogy meglegyen a napi egy üzenet, mint valami snapchat streak, vagy mi? Szerintem inkább tűnjön el 3-4 napra, és ha kapok egy napot, az legyen az enyém, minthogy mindig írjon kötelességből.
2020. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%

Saját példámból kiindulva:

- meló

- hobbi

- feleség + gyerekek

- másik barátnő

Ezek mellett én is csak ritkán érek rá.

2020. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%
Ez xarik rád, de rendesen.
2020. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem ideje nincs, hanem kedve hozzad.


Ha nem irsz neki tobbet, o sem fog.


Probald ki.

2020. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
22%
Talán mert nem egy kretén 12 éves fos gyerek, aki folyton a telóján lóg?
2020. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
29%

Azok alapján amit írt, szerintem jónak tűnik és jót akar neked.

Amikor az ember az életével el van foglalva s nehéz időszakon megy át, akkor már a szeme elől kissé kicsúszik a másik ember. Neked megértőnek kéne lenned vele. Ő is az veled.

2020. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rád elég ideje/kedve/szüksége. Te sokkal többet akarsz tőle,mint ő tőled. Látszik az írásodból. Ha komoly kapcsolatot szeretnél,akkor hanyagold.
2020. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem rosszindulatból csinálja, ettől függetlenül az ilyen "ismerkedések" tapasztalataim szerint nem szoktak jól végződni. Ha 2-3 nap után is mindig csak egy félmondatra futja tőle, az nem igazán ígéretes.
2020. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Van ideje, csak nem rád. Ha érdekelnéd, még a wc-n ülve is rád írna.
2020. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Jó csaj vagy?
2020. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!