Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szerintetek magyarázat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek magyarázat, hogy miért 2-3 naponta jelentkezik ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés

Én ezt írtam, mert picit meguntam ezt.


"Én kicsit más szemszögből nézem. 😊 És úgy gondolom, h akit szeretünk vagy aki igazán érdekel, arra mindig van időnk. Ez minden embernél így működik. Nincs kivétel szerintem. 😊 És ilyenkor mindig rossz érzésem van, és akaratlanul is eszembe jut, h ezt a srácot nem érdeklem igazán... Na mindegy 😊 Próbállak megérteni, elfogadni ezt a szitut, alkalmazkodni, de nagyon nehéz, mert én így látom az összes ilyen helyzetet. Kedvellek, de nehezen tudom ezt megszokni. 😊 Bocsánat 😇"



Ő :"Szia! Teljesen igazad van, próbálok többet lenni, de mindig elhúzódik a nap..."



2020. nov. 24. 19:59
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egyszer vokt egy hosszabb 7 napos eltűnése. Akkor sírásig akadtam ki. Látta, hogy mennyire rosszul esett. Nem győzött bocsánatot kérni és éreztem is, hogy lelkiismeret furdalása van. Írt utána, de nem válaszoltam és addig írt, míg nem reagáltam. Szóval nem igazán tudok rajta kiigazodni megmondom nektek tök őszintén. De amúgy nem egy nagy online chat király.
2020. nov. 24. 22:18
 22/33 anonim ***** válasza:
Élőben milyen sűrűn talalkoztok?
2020. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
20. Azt nem tudom megítélni, hogy jó csaj vagyok e. Annyit mondott, hogy egy szépséges kis istennő vagyok. Az a tipikusan természetesen gyönyörű, amit csak férfi szememmel lehet érteni. Ezt szokta mondani... 😊 Én magam csak átlagosnak tartom. 😊😇
2020. nov. 24. 22:20
 24/33 anonim ***** válasza:
Élőben milyen gyakran találkoztok? Mit dolgozik?
2020. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de ha minden üzenetet tele pakolsz ilyen izékkel 😊😊😊😊 nekem se lenne kedvem beszélgetni veled. Gyerekesnek tűnsz.
2020. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
84%

Huh, remelem, fiatal vagy, mert meg eleg sokat kell olvasnod es tapasztalnod...


Az uzeneted nagyon gaz, szemrehanyas es bocsanatkeres keveredik a hegyi beszeddel (a tobbes szam elso szemely mintha egy Newton-torvenyt akarna bizonygatni), ezzel SEMMIT nem fogsz elerni hosszu tavon, ezt garantalom.


Persze lehet, hogy a srac attol meg szinten gaz, nem tudom. Az, hogy csak par naponta ir, szive joga, a baratom es en az elso honapokban szinten csak par naponta irtunk egymasnak.

2020. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Smileynak hívják és érzelmek kifejezésére szolgál. Az íze az egy semmire sem való szópótló szó. Jedves utolsó, enfem nem érdekel, hogy neked ez és ennyi volt az igényed a másik félből. Nekem nem ennyi. Pláne ha érdekel valaki. És nem igazán érdekel az okításod. Köszönöm.
2020. nov. 24. 23:20
 28/33 A kérdező kommentje:
*izé
2020. nov. 24. 23:21
 29/33 A kérdező kommentje:
*k, *g
2020. nov. 24. 23:21
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudom minek hívják, de a te esetedben ezt nem nevezném smileynak/emojinak, ugyanis nem tudod használni.


A 26os meg teljesen korrekten megfogalmazta a kritikáját, a reakciód is azt mutatja, hogy gyerekes vagy. Ha tetszik, ha nem.

2020. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!