Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak a lánynak ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak ha nem jelentkezik randi után?

Figyelt kérdés

Eltelt lassan 3 nap, de nem írt. Írtam neki másnap, de csak elolvasta.

Egyértelmű, hogy nem lesz ennek folytatása, de szeretném ha nyíltan megmondaná.

Nem akarok bunkó üzenetet írni ezért kérnék ötleteket.



2019. márc. 10. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Azt amit ő is írt.
2019. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írsz neki, úgysem fog rá válaszolni. Eddig se írt neked vissza.

Ne írj semmit, lépj tovább.

2019. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármit írhatsz, nem fog foglalkozni veled. Sajnos sokan ilyenek. Ha véletlen ki is csikarnál belőle pár szót, akkor se mondaná a szemedbe, csak kifogásokat keresne.
2019. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem fogja megmondani nyíltan, nincs a nőkben annyi gerinc. Úgy tudod megőrizni a méltóságodat, ha hanyagolod.
2019. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te mit írtál neki másnap?
2019. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, hogy sikerült végül a családi program, kirándulni voltak. Szóval még a kövi randi témát se erőltettem.

Ez az egy kérdésem volt felé, nem is akartam túl erőltetni mert lehet fáradt stb, de azért 3 nap alatt kipihente volna magát.

2019. márc. 10. 18:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, de én is szeretném, ha egyenesen megmondaná a másik, ha nem akar többet találkozni, úgy ahogyan én is meg szoktam mondani, ne találgasson a másik.

Szerintem egyszer még rakérdezhetsz a randival kapcsolatban, mivel amit írtál neki, az más téma volt.

2019. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem megmondani,ha nem szeretnék többet talâlkozni,vagy beszélni,mert tudom milyen érzés,mikor szó nélkül dobbant egy férfi.Szerintem hagyd,aki nem képes megtisztelni egy vâlasszal az szóra sem érdemes.
2019. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném a nőt. Ha már lasszóval kell fogni, akkor megette a fene az egészet.
2019. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sosem értettem miért nem lehet megmondani a másiknak, hogy ne számítson rá a továbbiakban a kapcsolat folytatására. Nem fair, hogy eltűnt válasz nélkül, de úgy látszik ilyen a jelleme/jellemtelensége?! Lépj tovább, én nem írnék neki semmit!
2019. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!