Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők teljesen magabiztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők teljesen magabiztosak azt illetően, hogy minden téren egyenrangúak a férfiakkal, akkor miért olyan nehéz olyat találni, aki ebbe belemegy?

Figyelt kérdés

Én alapvetően a hagyományos családmodellt, nemi szerepeket pártolom, de azok már kezdenek annyira kikopni, hogy nagyon nehéz olyan párt találni, aki ugyanígy gondolja.

Éppen ezért hajlandó vagyok kompromisszumra.

Erősen kétlem ugyan, hogy a nők el tudják látni maradéktalanul a férfi szerepeket, DE (!) adok nekik erre lehetőséget.

A kompromisszum a következő:

Mindketten dolgozunk, mindkettőnk karriere fontos, minden döntést közösen hozunk (az olyanokat is, amikhez kizárólag racionalitás kell), és minden teendőt megfelezünk, amíg a nő

- egyetlen egyszer sem fakad sírva vagy lesz idegbeteg a munkahelyi nyomás miatt

- egyetlen egyszer sem vesz ki szabadnapot, vagy hoz később megbántható döntést menstruáció miatt

- fél vagy max. 1 év után visszamegy dolgozni gyerek mellett is, de mégis jó anya tud lenni (ha a gyerek minimálisan is hozza az elhanyagoltság és anyahiány jeleit, akkot annyi)

- egyetlen egyszer sem alkalmaz érzelmi manipulációt

- egyetlen egyszer sem fogad el a férfi kollégáktól olyan segítséget, amik nem a kötelező együttműködés részei


Ha a nők hatalmas mellénnyel biztosan abban, hogy tökéletesen egyenlőek tudnak lenni a férfiakkal, akkor miért van bajuk ezekkel a kritériumokkal? Hiszen akkor könnyedén tudják már csak a puszta alap létükkel teljesíteni őket, nem?



2020. nov. 26. 16:13
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, nem jól gondolkodsz.

Szerintem a nők 90-95%-a egyenrangú a munkaterén a férfiakkal.

Az a hisztis pár %, meg van a férfiak között is. Azok nem a havibaj mögé bújnak, hanem más okot találnak.

2020. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
6%
Kedves 18-as! Mondjuk te neked van egy céged. Kit alkalmazol szívesebben? Aki havonta x napot elájul, vagy aki minden nap bevethető?
2020. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
7%
Erősen kétlem, hogy a nők manapság tudnak vagy hajlandók varrni. Már a főzésre sincs annyira érkezésük, pedig az alapvetőbb egy fokkal.
2020. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
88%

A 20-as tud. Hidjük el neki.

Az előző munkahelyemen nőkkel is dolgoztam együtt.

Ha olyan munka volt, ott teremtem s megemeltem helyettük. Sajnos nem minden férfi kolléga volt ilyen. Viszont a munka végén, nekem sosem kellett a gépem körül takarítanom. Megcsinálták helyettem. Nem kértem. De ezzel köszönték meg.

2020. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, én ezt mind tudom hozni, sőt. Egyedülálló anyaként inkább mint az, aki ezt munkamegosztás mellett teszi. Viszont neked ezt csak akkor tenném meg, ha szépen elkezdesz menstruálni, valamint te szülöd meg a gyereket. Ez így fair. Ja, hogy azt ugye nem tudod? Akkor lehetne annyi eszed, hogy nem beszélsz hülyeségeket, és észreveszed, hogy a parádés leosztásod mellett a nőre a kétszerese hárul. Jól gondolom, hogy még gyereked sincs, ezért fogalmad sincs, mivel jár a gyereknevelés?
2020. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
91%
Szóval a nők neveljék is a gyereket, meg dolgozzanak is közben? Az az egyenrangúság? Mert arról nem írtál, hogy te is kivennéd a részed a gyereknevelésből.
2020. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén, ki a fas2om akar neked megfelelni? Te nem találsz magadnak csajt, te problémád.

Ahogy elnézem, a csajok vígan elvannak nélküled és a listád nélkül, többsége kapcsolatban, netán épp gyereket nevelgetve.

Nem érzem azt, hogy hosszú sorokban állnak előtted a nők, te meg csak a kis listáddal tudod kiválogatni őket.

Amivel amúgy kitörölheted, amíg az első randiit nem tudsz eljutni. Csak szólok.

2020. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
93%
Ez jó volt 29-es,igazat adok. Boldog házasságban élek a pici kislányunkkal, pont nem érdekel ennek a kis drága kérdezőnek a nyűglődése. 😄
2020. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
A parádés leosztása esetén a nőre csak akkor hárul több teendő, ha ragaszkodik a "férfi" szerepekhez. Ha férfi/női felosztás lenne, akkor ahogy az utánam szóló írta, a kérdező emelne mindent, a csaj meg söpörne mindent.
2020. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
98%
Már a kérdésedből is lejön, hogy lenézed a nőket. Ez ismerkedéskor hamar kiderül ám. Remélem egyedül öregszel meg.
2020. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!