Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párválasztásnál befolyásolna-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál befolyásolna-e az emberek véleménye az illetőről?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 13:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
Nem egyáltalán nem. Nem más véleménye alapján alkotok véleményt az emberekről.
2018. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Egy kicsit igen. Ha mindenki utálja, akkor elgondolkodnék hogy mi lehet az oka.
2018. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
69%
Nem.
2018. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Férfi vagyok. Igen, ha mindenki az egész városban utálja, az nem lehet véletlen. Még ha csak tizede igaz is, akkor is van igazságalapja. Nőtől viszont hallottam, hogy kimondottan fontos, hogy "ismert" legyen a férfi, mármint ha az összes kolléganője róla áradozik, akkor őt is elkezdi érdekelni, hogy vajon ki lehet és meg szeretné ismerni. Pre-selection -nek nevezi ezt a szakirodalom.
2018. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen, mert ha többen mondják ugyanazt róla, akkor annak lehet valóságalapja. De megpróbálnám én kiismerni.
2018. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem
2018. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Valamennyire igaz, főleg ha sokan elítélik valami miatt, de szeretek magam megbizonyosodni a pletykák igazságtartalmáról. Azért ha egy pasiról azt hallanám hogy erőszakos, óvatosabb lennék vele mint alapesetben tenném.
2018. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mindenki rávágja, hogy nem, de nem hiszem én ezt teljesen...

Azért nem mindegy, hogy eltűnik a baráti köröd miatta, megszakítod miatta a kapcsolatot a családodal esetleg...

2018. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, az elején lehet...
2018. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról, tudod.
2018. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!