Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más egyedülálló is azt érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más egyedülálló is azt érzi hogy sosem fog párt találni, főleg olyat akit szeretne is kívül-belül?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2020. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az számít, ha én azt érzem, hogy azért nem fogok soha tartósan párt találni mert nem lesz olyan aki engem szeretne kívül és belül is?
2020. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Egyre inkább ezt érzem. Az a helyzet, hogy annyira ellentétes irányban gondolkodok, érzek, élek, mint a mainstream emberiség, menő csávók és társaik, hogy hihetetlen. Ráadásul szétment a régi társaságunk is, nincsenek női kollégák, kisvárosban élek. Minden adott, hogy sikerrel járjak...😃 Több éve nincs senkim. 1 hónapja belém szerelmesedett egy nálam idősebb nő, én is belé, csak csókolóztunk sajna szex nélkül, de férjes, gyerekei vannak. Ezzel csak azt akartam mondani, ha jönne is egy lehetőség szökőévente, az is kb. lehetetlen.
2020. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Lentebb kell adni az igényeket. Értem én, hogy mindenki jobbat szeretne saját magánál, de kevés azaz önbizalomhiányos akire pont te akadsz rá.

Vagy a másik lehetőség, amivel sok meló van. Az, hogy magadat úgy formálod, hogy tetszél azoknak akik neked is tetszenek. Én is ezt teszem.


32/f

2020. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen és fordítva is igen.
2020. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Igen, mert ilyen csak azoknak "jár/jut", akik elég jók hozzá, hogy "kiérdemeljék". Én kevés vagyok, alacsony színvonalat képviselek, ennek megfelelően csak olyan jöhetne össze, aki semmilyen szempontból nem illik hozzám, és durván taszít.
2020. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így érzem. Általában az van, hogy tetszik a személyisége de hozzá nem érnék egy ujjal sem, vagy erős fizikai vonzalom van, de gondolkodásbeli összhang nincs.
2020. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

Nem. 8 milliárd ember él a bolygón, ezek közel 50%a nő... ha csak a korombeli nőket veszem alapul azok száma is milliós méretekre rúg.


Ki van zárva, hogy 1 millió korombeli nőből senkinek ne tetszek és senki ne tetsszen nekem komolyabban.

2020. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így vagyok vele.

22/L

2020. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!