Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más egyedülálló is azt érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más egyedülálló is azt érzi hogy sosem fog párt találni, főleg olyat akit szeretne is kívül-belül?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 13:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Valakit találni maad mellé könnyű. Találni valakit akivel lehet komolyan tervezni szerintem manapság a lehetetlennel ér fel.
2020. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezt érzem.
2020. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, miért: tudnál erre megoldást?
2020. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, senki sem felelt meg nekem. Ha valami nem klappolt azonnal továbbléptem. Közel 50 felejthető kapcsolat és egy elrontott házasság után találtam csak meg Őt.
2020. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én nem is tagadom, rohadt válogatós vagyok. Vannak próbálkozók, de egyik rosszabb, mint a másik. Nekem 10 évente egyszer tetszik valaki, a nagy számok alapján én őt nem érdeklem🤷 Nem tudok az ízlésesemen változtatni. Szóval inkább az egyedüllétet választom, akár örökre, mint egy magamra erőszakolt kapcsolatot olyannal, aki nem kell.
2020. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.


28 N

2020. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

Én jelenleg azért érzem ezt, mert az első kapcsolatom elég hosszúra húzódott, majdnem 10 év.

Fogalmam sincs, milyen lehet egy jó kapcsolat.

Amiben éltem, évekig tökéletesnek találtam, de lehet, csak illúzió volt. A végére igencsak megromlott. Én ennek ellenére is úgy gondolom, ő volt nekem az Ő, kívül - belül, már persze, míg le nem csúszott a béka segge alá emberileg.

Mivel így érzem, és tudom, velem van a hiba, de képtelen lennék más felé nyitni. Az ismeretségi körömben amúgy sincs senki, aki érdekelne, vagy érdekelném.

Keresgélni meg nem akarok, szerintem erőltetett, na meg amúgy sem érzem magam készen.

Még ott tartok, hogy elképzelhetetlen, hogy máshoz érjek hozzá, mással járjam be a kedvenc helyeimet, más a karjába zárjon, másnak ki tudjam nyitni a szívem.

Tudom, hogy amivé az exem vált, annál kb csak jobb embert találhatnék. Na de amilyen az exem VOLT, annál jobb vajon van-e?

Franc se tudja, majd alakítja a jövő, de egyelőre nem érzem azt, hogy bárki is meg tudna fogni.

2020. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, a 0%os értékelésemből jól látszódik, hogy mindenki a másikban keresi a hibát, és eszébe sem jut, hogy neki kéne változtatni bármin is. Ezzel a hozzáállással tényleg inkább adjátok fel és maradjon az önsajnálat.
2020. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 Nem akarok magamnál jobb párt. Hozzám illő párt keresek, de nem nagyon találok. Folyamatosan dolgozom magamon, ezért aztán rengeteg pasi le akarna fektetni, de komolyat nem akarnak egy nőtől aki 40 elmúlt és anyuka, aki meg igen, az nem hozzám illő. Ez van. Ja, és ez nem önsajnálat, hanem tények.
2020. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Olyan embert találhatnék, találkozhatnék szinte bármely nap, akit képes lehetnék szeretni, nálam inkább azzal van a baj, hogy én nem kellek a kutyának sem.


20F

2020. dec. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!