Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi jó abbam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi jó abbam, hogy csak az ilyen pasiknak hajlandóan visszaírni társkeresőn, mint itt a képen (nem reklám, a pasikra vonatkozik)? ÉS nem, a férfiak nem az insta nőkre nyáladzanak, ha valaki támadna itt ezzel, mert mindig ezzel támadnak a nők

Figyelt kérdés

[link]


Miért nem elég az átlagJani? pl:

[link]


2020. dec. 6. 21:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%
#10 azért ti sem panaszkodhadtok. :D Amikor lekerül rólatok a smink, az sem semmi. ;)
2020. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

Rajtam nincs, úgyhogy nézhetsz.


Csak elmondom, aki szerint egy nőnek félre kell tennie, ami bejön neki szexuálisan, az konkrétan azt kérdezi, miért nem hagyja magát egy ronda pasi által szárazon megerőszakoltatni.

2020. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es, van síkosító :D
2020. dec. 6. 22:11
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
Mi a jó ebben? Az, hogy ha csak velük ismerkedünk, akkor minimum helyes párra teszünk szert, ha pedig mellé van emberismeretünk és eszünk is, akkor pedig helyes ÉS normális párra. Igazi atomfizika kitalálni. :)
2020. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy jó fotós, sminkes és "sztájliszt" szinte bármelyik férfiból csinál olyat mint az első képen.
2020. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Mert ha valakinek jobban tetszik a személyisége és a kinézete is az az ideális. Egyébként régebben randiztam az általad linkelt átlagos férfinél előnytelenebb külsejű "átlagjanikkal" is. Nem győztek meg. Semmivel sem volt egyik sem kedvesebb, becsületesebb, hűségesebb mint a jóképűbb, tanultabb partnereim akik velem egy szinten vannak.
2020. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom hogy az also srac nem atlagos hanem jol nez ki. Orulnek ha ilyen sűrű hajam lenne. Azert tunik atlagosnak mert sz..rul öltözik es nem apolja a szakállát. Szoval ezen is el lehet gondolkodni hogy mit lehet magadon javitani
2020. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Az első képen csak a szőke faszi jóképű..A másik csak az akarna lenni..
2020. dec. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
A pasik miért csak az instaphinákra írnak rá, vagy írnak vissza, míg egy "Átlag Marcsának" meg nem? Megkérdezhetném ezt én is így.
2020. dec. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Jokepu mind a ketto az elson. Utolso, mondtam h ez nem igaz. Leirtam a kerdesben.
2020. dec. 7. 07:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!