Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi jó abbam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi jó abbam, hogy csak az ilyen pasiknak hajlandóan visszaírni társkeresőn, mint itt a képen (nem reklám, a pasikra vonatkozik)? ÉS nem, a férfiak nem az insta nőkre nyáladzanak, ha valaki támadna itt ezzel, mert mindig ezzel támadnak a nők

Figyelt kérdés

[link]


Miért nem elég az átlagJani? pl:

[link]


2020. dec. 6. 21:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nőként egyáltalán nem jön be az első kettő. A szakáll engem taszít, a másiknak mg műmájer partvis-haja van.

Az átlagosnak linkelt hapsi nekem szimpatikusabb kép alapján, bár a szakáll ott is befigyel, kíváncsi lennék rá anélkül.

Egyébként ezt leszámítva nem nagyon vonatkozik rám a kérdés, mert nem társkeresőzöm.

2020. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
95%

"ÉS nem, a férfiak nem az insta nőkre nyáladzanak,"


Egyrészük igen.

2020. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az első képen a baloldali, szakálasabb tetszik. Az se probléma ha kissé borostás,ilyen pasik jönnek be. A második képen lévő nem igazán az esetem. Lehet a ruházkodása miatt. 🤷🏻‍♀️
2020. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22: az instaphinás kérdésemben arra akartam reflektálni, mennyire általánosít a kérdés.
2020. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!