Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szép barátnö az pénz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép barátnö az pénz vagy kapcsolati töke kérdése?

Figyelt kérdés
Tehát azért nincs barátnöm mert nem vagyok gazdag és aszociális is vagyok egyben
2020. dec. 8. 14:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
"ztán amikor rákérdez az ember a részletekre, akkor kiderül, hogy buszozik, nem hord öltönyt," - mi ez a szobéria? Én is BuszMetróVillamoson járok, öltönyt max sátoros ünnepeken (esküvő, temetés, nagycsaládi karácsony) hordok, aztán teljesen rendben van a párkapcsolatom. (tény, a párom se nagyestélyiben grasszál... de ezt még valahogy elviselem:)))
2020. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ha nem akarsz evolválódni, akkor semmilyen barátnőd nem lesz. Se szép, se ronda. Egyébként nem feltétlen pénz, de annál inkább vonzó személyiség és egy bizonyos szint feletti külső kell a szép lányok mellé. (Nem a 10/10-es pasira gondolok, de azért átlag, vagy némileg afeletti.)
2020. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%

Egy széles ismertségi kört kell kiépíteni, amiben lehetőleg van sok potenciális nő.

A többi nem igazán számít, igazából csak kompromisszumkészség kérdése.

Én sok embert ismerek, sok haverom van és egy viszonylag széles közvetlen baráti köröm, de sajnos alig-alig van köztük csaj.

Így nagyon beszűkülnek a lehetőségek.

Nem is feltétlen azért fontos, hogy nők legyenek a baráti társaságban, mert majd velük jössz össze, hanem mert ők esetleg be tudnak mutatni barátnőiknek, lány rokonaiknak stb.

A buszon, moziba, utcán, boltban meg nagyon kevesen fognak ismerkedni.

Most gondoljunk bele a szituációba.

Józsi egy 40 ezres városba lakik ,ahol van mondjuk 2 bevásárlóközpont, meg pár nagyobb bolt, egy mozi és mondjuk 5 szórakozóhely, meg jópár kisebb kocsma.

Ha mindenhol, minden neki tetszó nőnek bepróbálkozik, akkor elég hamar feltűnő lesz és tudni fogják róla, hogy "vele vigyázzatok" "ott az a hülye, aki mindenkinek osztja az észt" stb...

PErsze BP-en más, ott több a lehetőség és kevésbé fognak elfogyni a potenciális "jelöltek" és kevésbé lesz feltűnő, ha valaki ezt csinálja.

Ezért baromság az ilyen nyílt ismerkedés.

A mai világban ez furcsa és kínos tud lenni elég hamar, főleg ha egy átlagos férfi csinálja és főleg ha nagyon nem tud csajozni/kezdő a dologban.

És DE van vesztenivalója. Pontosan az amit leírtam.

2020. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Jobb esetben személyiség kérdése.
2020. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

#14 jobb esetben minden az.


Az ember saját sorsának kovácsa.


Amilyen munkát végez a kovács, olyan lesz a sorsa.

2020. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
#13 "Ezért baromság az ilyen nyílt ismerkedés." - ahogy gondolod... a jelenlegi pároat a Ferenciek terén az aluljáróban ismertem meg...
2020. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Én sem értek egyet a 13-asal

Akik nyitottak bárhol tudnak ismerkedni.

De én alapból nagyon aszociális vagyok és nem kezdeményezek, annak meg nincs sok értelme hogy annyit mondjak nagyon tetszik de nem tudom tovább folytatni mert annyira nem vagyok hozzászokva beszélgetésekhez meg annyira jól elvagyok magamban

2020. dec. 9. 17:48
 18/18 anonim ***** válasza:

Annak sincs sok értelme, hogy ha azt se mondod neki, hogy "nagyon tetszik" és úgy "vagy el magadban nagyon jól".

Legalábbis akkor, ha párkapcsolatot szeretnél.


Most akkor döntsd már el, hogy mit akarsz.

2020. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!