Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért teljesen természetes az, hogy a pasijuk befogadja őket a saját házába/lakásába?

Figyelt kérdés
Ez hogy egyeztethető össze az egyenjogúsággal, a nők ilyenkor miért nem büszke nők inkább, akik maguknak hoznak össze egy lakást, ahelyett, hogy egy pasi lakásába költöznének? Ilyenkor hova lesz a feminista gondolkodás a nőkből?

2020. dec. 11. 20:16
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
91%

HVG cikk, gondolom van forrásmegjelelés is benne, de mivel fizetős a cikk, sajnos csak ezt a részét láttam. Feltételezem a KSH vezethet erről statisztikát egyébként.


30: Persze, nem azt mutatja. Azt mutatja, hogy a nők nagyobb része házasodik lefelé, amiből józan paraszti ésszel arra lehet következtetni, hogy a kapcsolatban a pasi a csóróbb. Persze ebből nem vonható le az a következtetés, hogy valóban több férfi költözik a nőhöz, mint fordítva.

De a te érvelésed is kb ennyit ért: te a saját környezetedből kiindulva következtettél általános érvényű dologra. Az mivel is jobb?

2020. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
4%

#31: Biztos vezet, amíg nem láttunk, addig felesleges a statisztikára hivatkozni.

Én általánosságban beszéltem a témáról. Vannak tök természetes dolgok, amik mindenkinek egyértelműek a való életben. Itt meg nem. Itt kiakadás van.

És nézzük is meg, hogy kik akadnak ki... Pont most ugyanez a cikk lett belinkelve egy bizonyos csoportban. És aki linkelte, az nyíltan férfigyűlölő. Ez már sok dolgot meg MAGyaráz.

2020. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
0%

31.


Én azt nem értem csak, ilyen baromságokról minek készítenek "statisztikát" és vajon mennyire befolyásolja az eredményt az elkészítő(k) személyes véleménye? Ami sokszor "véletlenül" pont egybevág azzal, amit a statisztikát megrendelő személy éppen látni szeretne? Sajnos nagyon könnyű manipulálni (nem azt mondom, hogy itt ez történt, hanem általánosságában értve) úgy, hogy párat - vagy sokat - nem vesznek figyelembe, "az nem ér" felkiáltással. Mint szavazásokon, amikor érvénytelenítenek pár szavazatot "gyűrött a papír" "nem eléggé nagy az X a karikában!" indokokkal.

2020. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem az a logikus, hogy akinek már alapból van ingatlana, ahhoz költözzön hozzá a másik, aki albiban lakik. Minek vegyen magának is lakást, egyszerre úgyis csak egy helyen tudnak élni? Vagy minek fizessen albit feleslegesen? A rezsibe úgyis belead, nem ingyen akar senki a párjánál lakni. A közös ingatlanvásárlás meg azért nem olyan dolog, amit bármikor meg lehet tenni.

Így nálunk evidens volt, hogy a párom költözik hozzám, hiszen nekem volt lakásom.

N

2020. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
56%
#33: Konkrétan ennél komolyabb felméréseknél is beütött, hogy torzít a készítők hozzáállása. Sőt, akár bármilyen kamu statisztikát is átlehet tolni ellenőrzéseken. Ez pár éve bukott egy nagyot az USA-ban.
2020. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak tök természetes dolgok, amik mindenkinek egyértelműek a való életben"


Igen. Pl. egyértelmű, hogy oxigén szükséges az életben maradásunkhoz, vagy hogy az eget kék színűnek látjuk.

Az csak szerinted "egyértelmű", hogy többségében a nő költözik a pasihoz. És ha te állítasz valamit (jelen esetben ezt), akkor azt neked kellene bizonyítanod, nem nekem az ellenkezőjét.

2020. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
2%

#36: Nem KELL bizonyítanom semmit. Egy férfigyűlölőnek felesleges.

- by Edit.

2020. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
95%
Férfigyűlölő:D Micsoda szavak:) Te nőgyűlölő:D
2020. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
7%
#38: Nem, Edit, én nem vagyok nőgyűlölő.
2020. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
95%

EZt meg honnan szeded?

A legtöbb pár közösen vesz lakást vagy albérletben élnek.


Nekem speciel saját lakásom van, nem albérlet, és pár férfi pár hónap után akart beköltözni.

2020. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!