Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy nő, ha 30-hoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy nő, ha 30-hoz közel már családot szeretne, de nincs szerencséje a szerelemben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 11:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg ehhez senkinek semmi köze. Lehetne takarodni mások életéből, sokan nem fogják fel.

Ha valaki soha nem szeretne gyereket, akkor mi van?


Ja, és egy utolsó fun fact: Nem mindenki egy kiélt sz.ar 35-40 körül, sőt, pont a gyerekesek szoktak általában úgy kinézni addigra, mint a saját öreganyjuk.

2020. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

17-es, pont hogy ezt szeretném elkerülni.

Szültem volna már a 20-as éveim elején is, de mi értelme lett volna olyan embernek, akinek az utolsó gondolata én voltam?

2020. dec. 13. 13:10
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
#17 Ez nagyon buta általánosítás. Van például olyan ismerősöm, aki azért nem szült 30 év alatt, mert a férjének nem lehetett gyereke. Összejött a következő pasival a válás után és lett gyereke...
2020. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%
Annyit javasolnék, hogy ne korodbeli, hanem a 35 év körüli férfiak között keresgélj a társkeresőkön. Manapság a férfiak körében nagyjából ez az a minimális kor, amikortól már nemcsak barátnőt akarnak maguknak, hanem családot is. Több női ismerősöm van, és jó részük kínlódik a 30 körüli vagy az alatti férfiakkal, nem tudják családalapításra bírni a párjukat. A fiatalabb férfiak még élvezni akarják az életet, szabadságra vágynak, s tudják, hogy az első gyerek születésétől fogva minden szabadságnak vége, s visszaút, kiút sincs. Nem lehet többé éjszakába nyúlóan bulizni, nem lehet csak úgy gondolni egyet és elmenni egy esti programra vagy beülni egy étterembe, mert minden a gyerek körül forog majd. Hatalmas lesz a kötöttség, s ráadásul még osztozniuk is kell az újdonsült anyuka szeretetében, figyelmében a gyerekkel.
2020. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

De miért ilyen önzők, ha a saját gyerekükről lenne szó? Aki gyakorlatilag belőlük születik...

Miért kell ennyire önzőnek lenni?

Nem kell gyászolni magukat, meg eltemetni mert megszületik a saját gyerekük...

2020. dec. 13. 13:33
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
Gyűjtögesd a macskatápos kuponokat.
2020. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nővéremnek van gyermeke de amíg velünk éltek bőven elég volt belőle,eddig sem akartam gyereket de ezek után már szinte biztos.

Aranyos volt meg minden de egyszerűen onnantól fogva még magára sincs ideje az embernek,20 évre mondhatni meg is van pecsételve az életed.

Bőven elég a nagybácsi és a keresztapa szerep.

22F

2020. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#6, az jó döntésed volt, csak lassú.

Én 30 éves koromban még esküdöztem, hogy semmiféle gyerek nem kell.

De aztán négy lett, és 6-7 éves korukig lényegében én foglalkoztam elsődlegesen velük.

Nincs is jobb annál, mint ilyenre elbszni az "életedet". Ez maga az élet!

Mellesleg szerencsés munkahelyem voltak, belefért, bár lehetnék már sokkal magasabb polcon is.

F

2020. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Idővel rájöttem, hogy a fiatal pasik örökké menekülni fognak a gyerekvállalástól.

A 30-35 éves férfiak sem biztos, hogy gyereket akarnak.

Sok esetben csak hitegetik vele a nőt.

Olyan férfit szeretnék találni, aki nem fél kijelenteni, hogy szeretne gyereket, és tenni is képes lenne érte.

Biztos, hogy én a szívemet-lelkemet odaadnám a családomért.

2020. dec. 13. 14:26
 20/26 anonim ***** válasza:

Én a szívemet-lelkemet csak egy nőért lennék hajlandó oda adni, gyereket maximum csak akkor ha tényleg na jól működik minden és én is akarom.

F

2020. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!