Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy nő, ha 30-hoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy nő, ha 30-hoz közel már családot szeretne, de nincs szerencséje a szerelemben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 11:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%
Vénlányként már lefőtt a kávé neked. Ott volt a lehetőséged feszes huszonévesként de te mindenre húztad a szádat illetve dölyfös pofával válogattál. Lelked rajta.
2020. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
Lejjebbadni az igenyeket, es nemcsak a top 20% ferfiakat eszrevenni, hanem ott a szeles valasztek a maradek 80%.
2020. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

# 22


Kár, hogy azokkal csak az életünket b.asznánk csak el. :)

2020. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem válogattam, mert nem is volt kikből.

Egy pasi jött bevallani az érzéseit, vele voltam kapcsolatban évekig.

Én is próbálkoztam férfiaknál, és nem kimondott szépfiúknál. Utóbbiak sosem fogtak meg, nem is foglalkoztak velem szerencsére.

Teljesen mindegy ki szép vagy csúnya, mindenki olyat keres, vagy választ, aki megfelel neki.

Hiába vagyok vékony, van akinek még úgy sem felelek meg, hogy ő sem szép.

2020. dec. 13. 16:44
 25/26 anonim ***** válasza:

Nagyon kíváncsi vagyok hogy nézel ki?

Sokan nagyon is szépek csak rossz helyen keresgélnek.

Lány-nő is küldött már magáról képet és mit ne mondjak nem voltak csúnyák,előtte el mesélték mi nem tetszik magukon?

Ezekután el küldték magukról a képet, kb 95% ban fel fújták a dolgokat.

Ha esetleg gondolod te is megírhatod aztán küldhetsz képet magadról,megpróbálok tanácsot adni.

Én személy szerint több lány-nőnek ki kértem a véleményét ezekután változtattam a hibáimon mind belső-külső szempontból.

2020. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azt fel nem fogjátok, hogy miért nem korabeli egy 35 éves egy 30 évesnek?
2020. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!