Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as éveim elején még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as éveim elején még nagyon bejöttem a 40-es pasiknak, most 36 évesen már nem igazán, pedig nem nézek ki rosszabbul. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

36N


170cm/55kg/300nettó


2020. dec. 13. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 A kérdező kommentje:
Tanultam, dolgoztam, hitelt törlesztettem. Egyetlen hosszabb kapcsolatom volt, 8 évig voltunk együtt. Elhagyott egy fiatalabb nőért.
2020. dec. 13. 14:25
 22/78 anonim ***** válasza:
90%
Meg is van a probléma. 36 éves vagy és szeretnéd behajtási valakin a lemaradást. Ettől minden pasi fejvesztve menekül.
2020. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Meg sem néznek úgy igazán, régebben mindig észrevettem, hogy "úgy" néznek. Nem akarok behozni semmit, őszintén szólva csak jól esne, ha tetszenék valakinek. De nem tetszem.
2020. dec. 13. 14:34
 24/78 anonim ***** válasza:
82%
Iszonyatosan felületes vagy, vszeg olyan pasikat nézel ki, akik szintén felszínesek, ergo 30-on túli nők nem kellenek nekik. Ennyi.
2020. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ezt ennyiből meg tudtad állapítani. És akkor én vagyok a felületes :D
2020. dec. 13. 14:35
 26/78 anonim ***** válasza:
94%

"most sokkal jobb a frizurám, mert sokkal jobb fodrászt tudok megfizetni"


" Sportolok, csinosan öltözködöm, kozmetikus, fodrász, manikűrös alap"


Ezeket te emelted ki, ahogy a súlyod, fizetésed is. Szerinted ez kell egy társkereséshez? Mégha társkeresőn is.

Én társkeresőn ismertem meg a férjem 37 évesen, elárulom neked, nem, nem ezek a felszínes dolgok kellenek.

2020. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kötekedésből, de azóta eltelt 5-6 év. Az akkor 40-es pasik most 45-46 évesek. Nekik sem jössz be?
2020. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
100%

"Tanultam, dolgoztam, hitelt törlesztettem." Erre az életed bármelyik napján képes lettél volna, a szülés már más tészta.

Azt a 8 éves kapcsolatot kellett volna olyan irányba kalapálni vagy ha az nem megy, nem várni 8 évet vele. De ha most ért véget, akkor is csak 28 voltál mikor belekezdtél. A huszas éveid zömét ne mondd nekem, hogy végigtanultad, dolgoztad, törlesztetted, mert menten iszok egy liter murcit tejjel.

2020. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:
25 éves voltam, amikor összejöttünk. Eljegyzett, aztán lebukott és elhagyott.
2020. dec. 13. 14:45
 30/78 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy görcsös vagy, mert az önbizalmadat kívülről akarod összeszedni. Ezt megérzik a pasik és menekülni fognak.

Én is ilyen voltam 32 évesen és mikor (fél év tömény próbálkozás és pofára esés után) elengedtem az ismerkedést azzal, hogy "akkor b*sszátok meg, rohadt jól elvagyok én egyedül is, nincs szükségem pasira", na akkor kezdtek tolongani az érdeklődők.

A magabiztos kisugárzás tetszik mindenkinek. Mert nagyon látszik, hogy kétségbe vagy esve és ez olyan dolog, amit a se a fodrász, se a kozmetikus nem tud eltüntetni.

A családalapítás meg - bocsáss meg, tudom, milyen, én is 30+ os nő vagyok, megértem - egyre kevésbé esélyes. Amelyik férfi gyereket akar, annak a 36 már felejtős. Egyszerűen nem éri meg nekik, ha egy picit is belegondolnak. Összejöttök, eltelik 1-2 év, mire kiderül, hogy passzoltok-e, utána meg valószínűleg nem tudsz teherbe esni, nagyobb az esélye a Down-kórnak is, jöhet majd a Kaáli Intézet, a csalódások. Miért szenvedne veled, ha megkaphat 30-as nőket is? Meg se fogja próbálni.

2020. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!