Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as éveim elején még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as éveim elején még nagyon bejöttem a 40-es pasiknak, most 36 évesen már nem igazán, pedig nem nézek ki rosszabbul. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

36N


170cm/55kg/300nettó


2020. dec. 13. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
88%
30, de 35 felett méginkább egy rakás kompromisszum kell h megtaláld a párod. Bírom az itteni hölgyeket, akik egyes kérdésekre amikor 30 felett ismerkedtek meg a párjukkal, azt mondták, hogy a pasi csodálatos, magas, izmos, tehetős, sármos, stb. A frászt. Ez csak hablaty itt. Aki ilyen kor felett ismerkedik ott kell bizony a nem kevés tolerancia a másik irányába.
2020. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
30%

Mennyi rosszindulatú irigy ember.


Az az érzésem, hogy az incelek próbálnak lehúzni, és kárörvendnek, hogy egy nőnek már 30 fölött semmi lehetősége nincs, és biztatják, hogy ajda lejebb, ha nem akar egyedül megdögleni :))

Miért van az, hogy a környezetemben nem az van, mint itt gyakorin?

2020. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy érdekel itt valakit, hogy a kérdező lejjebb hagyja a szintet vagy sem. Az egyszerű igazság csak az, hogy a jó partikat (nemtől függetlenül) fiatalon lefoglalják. Nem arról van szó, hogy egy sincs hanem csak az, hogy nagyon kevés. A másik nagy alapigazság, hogy 35 éves kor után a szülésnél komplikációk adódhatnak. Ha most ezt így mind egyberakjuk akkor a kérdező kell találjon egy helyes, magas, sportos, jól kereső, komoly férfit aki ahelyett, hogy egy 30 éves nőt választana maga mellé (mert egy ilyen tökéletes férfi megtehetné) aki legalább két gyereket nemzeni tud minimális kockázatok mellet, inkább válassza a kérdezőt aki olyan amilyen (nem tudom milyen pozitív vagy negatív tulajdonságai vannak) és még talán egy gyermeket tud adni neki.

Ezt most lehet rosszindulatúságnak venni de ez a valóság. Amit mondanak a válaszolók, hogy talán keressen egy kevésbé helyes férfit (kompromisszum) aki hajlandó vele családot alapítani. Igaz...ezt lehet röviden úgy is mondani, hogy hagyja lejebb a szintet.


Persze nevezhetsz incelnek is ha akarsz. Ha büszke vagy, hogy beismerd, hogy már nem te válogatsz az már nem az én gondom.

2020. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, úgy hogy ha nekem szántad az utolsó mondatot, akkor nem talált be. Minden esetre rossz érzés bele gondolni, ha nem találok pár éven belül párt, akkor rohadhatok egyedül, mert túl öregnek számítok majd...
2020. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen irigységről nincs itt szó, csupán körítés nélkül leírjuk azt, hogy mi a valóság. Igen, tudomásul kell venni, hogy 30 felett már nehezebb ismerkedni és napról napra nehezebb lesz, az óra pedig ketyeg. Egy nő mindennel rendelkezik már a 20-as éveiben is, ami egy párkapcsolathoz kell, sőt társkeresés szempontjából ekkor van a legjobb helyzetben, innen már csak kevesebb lehetősége lesz. Butaság azt gondolni, hogy a plusz végzettség, egzisztencia és a "kiforrottabb személyiség" kompenzálni tudja a múló fiatalságot. Nem tudja. Viszont férfi oldalon is múlik az idő, sokan ebben a korban érnek el odáig, hogy családot szeretnének alapítani, de a nőkhöz hasonlóan ők sem tökéletesek, vannak hibáik. Biztos, hogy az az izgalmas, jóképű pasi a legjobb férj és apajelölt? Tényleg okvetlen szükséges az a diploma? Tuti, hogy nem lehet egy remek ember az, akin van 5-10 kg felesleg? Biztosan potenciális sorozatgyilkos, aki nem aktív a közösségi hálózatokon és nincs feltűnési viszketegsége?
2020. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:
Én nem értem hogy jutottunk el odáig, hogy 5-10 plusz kiló, diploma, stb. amikor én nem írtam ilyenekről. Nem azt írtam, hogy megnéztek a 40-es diplomások, hanem hogy megnéztek a férfiak. Nem szeretnék ebbe a diplomás kérdésbe belemenni, mert sokkal egyedibb ez annál, mint hogy általánosságban lehessen a-t vagy b-t mondani. Baromira nem ez volt a kérdés.
2020. dec. 13. 20:26
 67/78 anonim ***** válasza:
100%

Oké, kiragadtál egy részletet, amit egyébként is csak példának szántam. Tényleg egyáltalán nem néznek meg a 40 körüli férfiak? Rengeteg férfi keres ebben a korban is társat, tehát ha téged ignorálnak, annak bizonyára oka van. Amit eddig leírtál magadról, az alapján szinte kizártnak tartom, hogy a külsőddel lenne baj. Tapasztalataim szerint ilyenkor inkább az a jellemző, hogy nem adsz jeleket. Gondolkodj kicsit 40 éves férfiként. Látsz egy korban hozzád illő nőt, akit a külseje és a nonverbális kommunikációja alapján szimpatikusnak találsz. Mi az első, ami eszedbe jut róla? Hát az, hogy tuti van valakije, így aztán oda sem mész hozzá.

Te mivel próbálod felhívni magadra a férfiak figyelmét?

2020. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 A kérdező kommentje:
Semmivel :) Ennyit tudok mondani. Nem vagyok egy harsány nő.
2020. dec. 13. 20:45
 69/78 anonim ***** válasza:
30 évesen amikor meg megnéztek, az voltál?
2020. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:
Nem, mindig ilyen voltam.
2020. dec. 13. 21:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!