Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as éveim elején még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as éveim elején még nagyon bejöttem a 40-es pasiknak, most 36 évesen már nem igazán, pedig nem nézek ki rosszabbul. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

36N


170cm/55kg/300nettó


2020. dec. 13. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom... nagynénim 38 évesen jött össze a jelenlegi párjával, és az előtt is, bőven 30 fölött is volt egy jó néhány udvarlója. Sőt, 40 fölött is.... pedig nem szuper modell, hanem egy feszes, sportos, fiatalos nő...

(Soha nem akart gyereket, és nem is fog vállalni soha)

2020. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
100%

"25 éves voltam, amikor összejöttünk. Eljegyzett, aztán lebukott és elhagyott."


Tehát 33 éves korodig voltatok együtt.


Akkor valójában fogalmad nincs, hogy bejöttél e tényleg a pasasoknak, mert gondolom te nem próbáltad ki, így lehet, hogy akkor is csak cicáztak veled, kicsit flörtöltek, de ugyanúgy nem kellettél volna (mondani persze mindenki mondhat bármit).



Kapcsolatban az ember gyakran érzi úgy, hogy "akár össze is jöhetnék vele, ha akarnék", de ugyanezek az emberek ha párkapcsolatot akarsz már lehet, hogy pattintanának, de mivel kapcsolatban vagy, ez sosem derül ki, marad az önfényezés, hogy meglehetne, ha akarnád

2020. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 A kérdező kommentje:
47, nem hencegni akartam, szerintem ez egy korábbi válaszomból is kiderült. Tájékoztatásul közöltem éppen azért, hogy világos legyen, hogy nem vagyok gazdag. Te viszont borzalmasan rosszindulatú vagy, az szerintem cikibb, mint a fővárosban 300-at keresni :P
2020. dec. 13. 15:56
 54/78 A kérdező kommentje:
Kedves 50-es, „kigyógyultam" egy hipofízis mikroadenómából, egy hasnyálmirigy gyulladásból, helyretettem az inzulinrezisztenciámat, eltemettem a szüleimet. 30 évesen volt párkapcsolatom, aki amikor megtudta hogy beteg vagyok, odébbállt. Közös életet terveztünk.
2020. dec. 13. 15:58
 55/78 anonim ***** válasza:
77%

Vannak még normális emberek, hidd el.

Itt a gyakorin már kevesebb, sőt... alig 1-2.

Tudom közhelyes, de mindenkinek meg van a párja valahol..

Pontozzatok csak le :))

2020. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
80%

Elkésve nem vagy, de azt el kell fogadnod, hogy a 40 körüli, komoly kapcsolatban gondolkozó férfiak egyik része már családot alapított, a maradék nagyobb része pedig inkább 30 körüli nővel tervezi ezt. Ezt élhetted át pár évvel ezelőtt, ezért jöttél be akkor az akkori 40-es férfiaknak. Azóta viszont eltelt 5-6 év, azok a férfiak már 45 felett vannak, a mai 40 évesek pedig ugyanúgy 30 körüliekkel terveznek.

Persze így is találhatsz 40 körüli, komoly kapcsolatra és családra vágyó férfiakat, csak végig kell gondolnod, hogy milyen kompromisszumokra vagy hajlandó a kapcsolatért. Mi az, amit el tudsz engedni és mi az, amihez mindenképp ragaszkodsz? Indulj ki abból, hogy az ideális 40 éves férfi diplomás, sportos, jóképű, saját lábon áll, komoly kapcsolatot szeretne, jók a szociális készségei, elismert és keresett a szakterületén, ami nyilván megmutatkozik az anyagi körülményein is. Na de egy ilyen férfi nyugodtan válogathat a 30 évesek között is, így neked ezekből engedned kell valamit.

2020. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
86%

az ideális 40 éves férfi diplomás, sportos, jóképű, saját lábon áll, komoly kapcsolatot szeretne, jók a szociális készségei, elismert és keresett a szakterületén, ami nyilván megmutatkozik az anyagi körülményein is. Na de egy ilyen férfi nyugodtan válogathat a 30 évesek között is, így neked ezekből engedned kell valamit.


Na igen, csak ezek 98%-a máér elkelt, házas. A maradék meg 45-50 évesen is hajtani fogja a fiatal nunikat. Egy átlagos jövedelmű, átlagos külsejű 40 körülit keressen a taglalt hölgy.

2020. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
86%

"Egy átlagos jövedelmű, átlagos külsejű 40 körülit keressen a taglalt hölgy."

Igen, lényegében ezt írtam én is. A saját maga által leírtak alapján egy átlagos 36 éves nő rajzolódik ki előttem, amivel az égvilágon semmi gond nincs. A sikere azon fog múlni, hogy elfogadja-e a hozzá hasonlóan teljesen átlagos (tehát hibákkal is rendelkező) férfiakat, avagy sem.

2020. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
20%
Hány kiló voltál a 30-as éveit elején?
2020. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
27%

@54: Kedves kérdező!


Gondolod, hogy egyedül vagy, akinek az élete nem volt egy tündérmese? Csak te betegedtél meg, csak te temetted el a szüleid?



Mégis egy csomó embernek ezekmellett akad ereje arra is, hogy kapcsolatot találjon. Neked csak kifogásaid vannak, most meg a nyafi, hogy miért nem kellesz.


Ezért...

2020. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!