Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10/9 ember lakáshoz jut Budapesten is 30 éves kora előtt? Facebookon most szétnéztem régebbi ismerősök körében, kb 8 nál is azt láttam kiírva, hogy vásárolt/kapott egy házat szülőktől Budapesten 25-30 évesen? Mindenkinek ennyire jól megy?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 16:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Jól mondod. A gazdagok.
2020. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Figy, én vettem lakást, mutter fizette, de nem írtam ki a FB-ra, h na hello lett SAJÁT lakásom. Meg amugy is mit érdekel téged más ember ilyen szintű anyagi helyzete....


Elszálltak a lakásárak, de a hőn áhított önerő összehozható akár diákmunkával is, mellette meg otthon / koliban laksz és csóró módba kapcsolsz. Ha az utóbbit nem tudod bevállalni, akkor kénytelen vagy gazdag családba születni reinkarnáció után...

2020. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Jövőre vehetsz. Salgótarjánban.
2020. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mi szerencsesek voltunk es nagyon fiatalon, 19 evesen talalkoztunk a ferjemmel. 22 evesen koltoztunk be a hiteles lakasunkba es 30 evesen pedig a csaladi hazunkba, ami szinten hiteles volt. Mindket ingatlant kifizettuk es megtartottuk... kiadjuk oket amig kulfoldon elunk, idokozben orokoltunk megegy hazat 50%-ban. Most 43 evesek vagyunk es SOHA nem fogjuk eladni oket, a gyerekeinknek fogjuk oket adni hogy legyen kiindulasi pontjuk ha magyarorszagon akarnak majd elni, ha meg maradnak angliaban, akkor plusz jovedelmet jelent majd nekik a berleti dij...
2020. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekemsincs szegény vagyok!
2021. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

20-nak:

Persze, mert mashol mar nem tudnak hazat venni, csak faluban. Tenyleg a CSOK miatt ugrott meg anno a lakasok/hazak eladasi arai. Erre azert emlekszem, mert pont akkor neztem lakast, es dobbenten alltam a jelenseg elott: CSOK elott 22, CSOK bejelentes utan 32 millio lett ugyanaz a lakas...

Falun meg az evekig eladhatatlan 3 millios hazat most 10 millioert adjak. Ez meg viszont mindig jocskan kevesebb, mint egy fovarosi ingatlan.

2021. jan. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
igen és mi van akkor ha a diákmunkából a szüleidet kellet volna támogatni?? kicsit gondolkozz már -_-
2021. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!