Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár hónap múlva töltöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap múlva töltöm a 31-et, de még nem volt barátnőm,menjek prostihoz?

Figyelt kérdés

Van olyan itt, aki ilyesmi helyzetben volt és elment? Megérte az élmény?


Őszintén szólva már tavasszal terveztem, hogy elmegyek, de a covid miatt úgy döntöttem, várok, míg nem ér véget ez a vírusmizéria. Viszont mivel sok idő eltelt, kezd apadni a kezdeti lelkesedésem. Azon a tavaszi alkalmon is évekig gondolkodtam, erre, mintha a sors így akarna kitolni velem, jött a vírushelyzet.



2020. dec. 18. 20:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
A prostitúciót a törvény bünteti.
2020. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Lakásosra gondoltam.
2020. dec. 18. 20:36
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy fiú barátom, 32 évesen ment el prostihoz. De annyira rosszul sikerült azóta eltelt 2 év és hallani sem akar a nőkről.


Nem ajánlom bár én nő vagyok. Szerintem lelkileg megviseli az ilyen férfiakat az, hogy csak pénzért kapta meg azt amit jobb külsejű ff meg ingyen bármikor.

2020. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

A kinézetemmel nekem sincs sok gondom, 16 éves korom óta mozgok rendszeresen.


Nálam belül nem kerek valami, ami miatt nem tudok ismerkedni, voltak kezdeményezések lány részről is. Főiskola után viszont már társaságban sem vagyok úgy.

2020. dec. 18. 20:39
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Inkább élek szüzen, minthogy direktben fizessek a szexért..ami mellé nulla érzelem társul.
2020. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
5%

Nem akadt egyetlen föiskolai társad? Vajon, miért nem?

Az ismerkedés azzal kezdődik, hogy egyik odamegy a másikhoz (okot talál rá, hogy oda menjen és beszélgetést kezdjen). Általában a férfi a kezdeményező, de távolról sem ez a szentírás.

2020. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%

Hogy csináltad,hogy 31 évesen nem volt még barátnőd?

Barlangban éltél eddig?

Ez hihetetlen..

2020. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Főiskola az fiú suli volt 90%-ban. Ha pedig közel kerülne hozzám egy lány, valami miatt kihátrálok az egészből, hiába voltam lelkes kezdetekben. Mostmár az is zavar, hogy kiderül hogy béna vagyok ennyi idősen.


Sokszor azt csinálom, hogy szó nélkül lelépek és semmire nem válaszolok. Fogalmam sincs mi az oka. Pszichológushoz nem akarok menni.

2020. dec. 18. 21:07
 9/28 A kérdező kommentje:
Meg persze sokszor engem is elutasítottak emellett.
2020. dec. 18. 21:08
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mit varsz. Ha csak a szex kell, akkor neked jo lesz a prosti. Ha tobbet szeretnel, azt ott nem talalod meg, kenytelen leszel tovabb dolgozni magadon.
2020. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!