Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár hónap múlva töltöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap múlva töltöm a 31-et, de még nem volt barátnőm,menjek prostihoz?

Figyelt kérdés

Van olyan itt, aki ilyesmi helyzetben volt és elment? Megérte az élmény?


Őszintén szólva már tavasszal terveztem, hogy elmegyek, de a covid miatt úgy döntöttem, várok, míg nem ér véget ez a vírusmizéria. Viszont mivel sok idő eltelt, kezd apadni a kezdeti lelkesedésem. Azon a tavaszi alkalmon is évekig gondolkodtam, erre, mintha a sors így akarna kitolni velem, jött a vírushelyzet.



2020. dec. 18. 20:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Pedig az idő rohan. Még nem lenne késő összeszedned magad, ha élni akarsz. Nem könnyű dolog, de bátorságot kellene gyűjtened.
2020. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én most leszek 32, de nekem sem volt eddig. Vagyis 1 volt, de szex az sajna nem. Azt vettem észre magamon, hogy más emberekkel ellentétben kissé zárkózott vagyok. Ennek az-az oka, hogy a munkán, tanulmányaimon kívül nem lenne érdemben más téma, ezért meg sem próbálom a közeledést olyan felé, aki tetszik, nehogy unalmasnak találjon.

A másik, hogy ez a harc mások kegyiért, udvarlás, páváskodás nekem már sok. Sok a meló és belefáradtam már annak a gondolatába is, hogy megpróbáljak felszedni valakit. Írom ezt most úgy, hogy dolgoztam és most nagyon fáradt vagyok. Talán csak a jelen állapotom miatt írtam ezt. Az tény, hogyha meglátok az utcán, munkahelyen egy szimpatikus nőt akkor nem közömbös számomra, tehát van remény, de az sem baj, ha nincs. Egyedül jöttem világra, egyedül is fogok távozni innen.

2020. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Egyelőre megtenné a szex, nekem az is nagy bátorság lenne. Szerintem utána több önbizalommal tudnék ismerkedni komoly kapcsolat céljából. Persze ezt prostis kitérőt magamban tartom a sírig.
2020. dec. 18. 21:14
 14/28 anonim ***** válasza:
6: "Nem akadt egyetlen föiskolai társad? Vajon, miért nem?" Egyetemen nálunk kb 300 férfi 30 nő lehetett az arány. Sikerült ismerkednem persze, de "jó haver vagy" lett mindből. Sajnos a vonzalomhoz több kell, mint "odamenni és megismerni".
2020. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
16%

Ne!


Neked már elment az élet. Beteg ember vagy.

2020. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, ha szerinted "már elment neki az élet", akkor meg mi a f***ért ne menjen prostihoz?
2020. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 VincentLaw ***** válasza:
81%

#6 #7

Úgy lehet, hogy általánosban és középsuliban, ha valaki tanulós srác, az nagyon nem menő a lányok körében, amikor mind a két nemben tombolnak a hormonok. Aztán úgy van vele, hogy majd egyetemen jobb lesz a helyzet. Csak 'pechhére' választ egy infós kart, ahol az egész évfolyamon van 5-10 lány. Na azt mondanom sem kell, hogy ezékért a lányokért is megy a verseny rendesen (függetlenül attól, hogy hogy néznek ki, mivel rohadt kevesen vannak). Szóval az egyetemi évein sem sikerül annyira pozitívan kijönnie.

Huszon pár évesen elvégzi az egyetemet, kiköt egy multinál, ahol milyen meglepő (mivel infót végzett), szinte csak pasik lesznek a munkatársai és hipp hopp ott találja magát 30 évesen. Az én történetemet ez nagyjából lefedi, attól eltekintve, hogy nekem voltak kapcsolataim, de azt hozzáteszem, hogy nem a fent felsorolt helyekről, mert onnan nem igen lehetett. A Szájer skilljei meg annyira nem fekszenek nekem.

2020. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%

Nálam az a nettó balf@$zság, hogy prostihoz mégy azért mert nem volt egy barátnőd sem. Az IGAZI bénaság ez, hogy fizetsz azért, hogy elmondhasd azután, hogy hát kufircoltál már. Igaz egy K volt, fizettél is, de legalább nem vagy szűz. Igaz sem párkapcsolatod, sokkal nagyobb tapasztalatod nem lett, de legalább nőhöz értél...


Szóval embereld meg magad és ne ilyen egyszerűen akard megoldani ami valójában nem is megoldás. A te bajod, hogy valamit nem jól csinálsz. Ha rájöttél mi az, na azon valtoztass. Pl. ne lépj le szó nélkül. Legyen arcod megmondani az őszintét.

Nincs önbizalmad, félsz az emberi kapcsolatoktól szerintem és hogy fel kell vállalni az érzéseidet amit ki is kéne mondani! Na ettől félsz. Szerintem.

Pszichológus sem segít, ha te nem akarsz ezen változtatni.

2020. dec. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#1-es: A prostitúciót a törvény NEM bünteti. Ne beszélj butaságokat.
2020. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el!
2020. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!