Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár hónap múlva töltöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap múlva töltöm a 31-et, de még nem volt barátnőm,menjek prostihoz?

Figyelt kérdés

Van olyan itt, aki ilyesmi helyzetben volt és elment? Megérte az élmény?


Őszintén szólva már tavasszal terveztem, hogy elmegyek, de a covid miatt úgy döntöttem, várok, míg nem ér véget ez a vírusmizéria. Viszont mivel sok idő eltelt, kezd apadni a kezdeti lelkesedésem. Azon a tavaszi alkalmon is évekig gondolkodtam, erre, mintha a sors így akarna kitolni velem, jött a vírushelyzet.



2020. dec. 18. 20:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#19 What?!


Tényleg nem? Akkor mit csinál? én eddig ebben a hitben éltem. :O

2020. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21. Nézz utána. A prostitúciót a törvény NEM bünteti. Sőt, elvileg az államnak türelmi zónákat kéne kijelölnie, ahol folytathatják a tevékenységüket a prostituáltak. Egy dolog, hogy ezt évtizedek óta nem teszik meg.

Amit a törvény büntet, az a prostitúció elősegítése (futtatás, striciség, szobáztatás, stb).

2020. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Na, kérdező azóta voltál ? :D
2020. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én mindjart 18 leszek es mindenképp fogok prostizni, legkésőbb nyáron. Szerintem te sem vesztettél volna semmit ha mondjuk öt évvel korábban mész el.
2020. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, én is nagyon gondolkodok rajt. Bár már ne vagyok szűz, egyszer voltam egy lánnyal még kb 5 éve, de nem volt nagyon maradandó érzés, semmit nem éreztem iránta, most jártam egy lánnyal, szűz volt, sok minden történt köztünk, de az nem, pedig nagyon kívántuk egymást. Mielőtt megtörtént volna, szakítottunk... Elkeseredésemben én is elkezdtem nézegetni a rosszlányokat, de van bennem egy gát, hogy tényleg ezt akarom-e. De inkább hajlok rá. Miért ne? Sztem te is megpróbál hatod...
2021. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Remélem azóta már voltál!


De nehogy valami átlagosat válassz :)

2021. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26#

Volt,de nem jött össze neki.

2021. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27


Nem állt fel neki, vagy mi ?

2021. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!